Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Nektek mik voltak a kedvenc...

Nektek mik voltak a kedvenc adóitok régen?

Figyelt kérdés
Én a minimaxot 4-5 éves koromtól 6-7 éves koromig imádtam!! Szinte mindig csak azt néztem aztán 8 éves koromtól 10 éves koromig nickelodeonért voltam oda. Most meg már alig tvzek mert a mesékből kinőttem a kereskedelmi csatornák meg nem érdekelnek. 13/F azt is leirhatjátok mik voltak a kedvenc műsoraitok nekem: Dinó expressz (lehet nem ez a címe már annyira nem emlékszem) Bibi és Tina, Babar, Tündéri keresztszlök, és még rengeteg más aminek a címére nem is emlékszem:D Néha visszasírom ezeket az időket..:(:'(

2016. febr. 10. 22:36
 1/7 anonim ***** válasza:
Az én gyerekkoromban még csak a Cartoon Network volt rajzos gyerekcsatorna, Tom és Jerry, Flintstones család, Bigyó felügyelő votak a kedvenceim.
2016. febr. 10. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:

Nekem a Fox Kids volt a kedvenc,az a Jetix elődje :) A minimaxot annyira nem szerettem,de voltak azon is jók.Később a Cartoon Network lett a favorit :) Babart én is imádtam!

19L

2016. febr. 10. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
En cartoon networkot csak a mamamnal tudtam nezni de most jut eszembe imadtam meg a franklint is.
2016. febr. 10. 22:53
 4/7 anonim ***** válasza:

Micimackó,Fakopáncs Frici,Kullancs,A nagy ho-ho-horgász,Scooby-Doo,Dr Bubó,Fixi;Foxi és barátaik,Franklin (még a régi),Garfield (régi),Magyar népmesék,Vízipók-csodapók,A Mézga család különös kalandja,Mézga Aladár különös kalandjai,Vakáción a Mézga család.


20/F

2016. febr. 10. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

0-5 éves koromig Minimax.

5- Disney,Nickelodeon,Megamax,CBS reality (9 éves koromtól :d) Hamar elkezdtem felnnőtt adókat nézni.

2016. márc. 20. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Régen kedvenc adóim a Minimax, Cartoon Network, Discovery csatornák és Nickelodeon voltak. Most már egyáltalán nem tévézek, mert annyira nincs benne semmi, hogy az hihetetlen.
2017. szept. 26. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Discovery,National Geographic,Animal Planet,Cartoon Network,Nickelodeon,Jetix/Fox Kids,néha még Filmmúzeumot is néztem.
2022. febr. 23. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!