Laptopot szeretném össze kötni a tv-vel hogy a kép a tv-n, a hang pedig az 5.1-es házi mozin mennyen. Házi mozi: Samsung HT-H5550W tv: samsung UE40F6100 laptop: acer E5-571-31j6 Össze lehet kötni úgy hogy a házi mozi 5.1-be szóljon?

Figyelt kérdés
2016. febr. 12. 14:00
 1/5 anonim ***** válasza:

A laptopnak van HDMI kimenete?

A TV-nek van HDMI bemenete, es Optikai Audio kimenete?

A hazimozinak van optikai audio bemenete?


Ha mindez megvan akkor valoszinuleg megoldhato, de akkor is kell egy kis allitgatas a TV-ben. A hangot optikara kell allitani.

2016. febr. 12. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
A laptopnak van hdmi kimenete, a tv-nek van hdmi és optikai be és kimenete, a házi mozinak is van optikai bemenete, most kötöttem össze és 2.1 be szól, de lehet hogy rosszul kötöttem mert a házi mozim és tv-m hdmi-vel csatlakozik és még mellette egy optikai kábelt is kötöttem és nem tudom melyiken megy a hang
2016. febr. 12. 14:21
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha jól tudom a hang és a kép is ugye a hdmi kábelen keresztül megy a tv-be a laptopról, a tv-ből pedig az optikai kábelen keresztül kell mennie a hangnak a házimoziba, méghozzá 5.1-ben. Nézz szét még a tv beállításokban.
2016. febr. 12. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
így van ahogy leírtad tv beállításnál dig. kimenetnél van olyan hogy PCM és DTS NEO 2:5 más választás nincs
2016. febr. 12. 16:16
 5/5 anonim ***** válasza:
Próbáltad mindkét beállítást? Talán a dts neo-val fog működni.
2016. febr. 12. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!