A macbook air 13 jo?

Figyelt kérdés
Apple telefonom van mar eleg regota es elegge kiismert vagyok az iphonenal kapcsolatban ,de a gepeikhez nem igazan ertek:) hogy melyik mitol jobb a masiktol. Mas-mas webhelyen mas-mas informaciokat olvastam a macbookokrol (leginkabb az air modellek erdekelnek). Valaki akinek van, tudna mondani rola velemenyt?:)

2016. febr. 13. 11:57
 1/6 anonim ***** válasza:
A kerdes, mire akarod hasznalni.
2016. febr. 13. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Filmezes, kepeket tarolnam rajta, ebook, netezes, meg sulihoz sok dolgot kene rajta csinalnom :) tulajdonkeppen mindent a telefonomon vegzek el, ami szerintem nem tesz jot neki. Ezertlenne jo egy gep, hogy atvegyen par feladatot:) meghat mennyivel egyszerubb nagyobb feluleten dolgozni. Nagyon durvan ki lenne hasznalva a gep ,sok dolgom lenne vele es eppen ezert szeretnek egy strapabiro, tartos gepecsket. A macet egyik ismerosom nagyon dicserte (neki pro van). Nem szukseges nekem hogy a legujabb es legdragabb modell legyen. Ami nem lenne hatrany, az az hogy elegendo tarhely alljon rendelkezesemre
2016. febr. 13. 12:19
 3/6 anonim ***** válasza:

Hat... talan.

Komolyabb munkara nem tul idealis, de amugy nem rossz.

(en mondjuk nem vennek airt, mert tul sok kompromiszumot kivetel azert, hogy konnyu es pici legyen, de ez szubjektiv velemeny)

2016. febr. 13. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Akkor mit ajanlasz?:)
2016. febr. 13. 18:57
 5/6 anonim ***** válasza:
Vagy rendes laptopot, vagy tabletet. az egyik elegge eros a kompromiszummentesebb elethez, a masik meg konyebb, de megis alltalaban eleg kategoria.
2016. febr. 14. 04:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Pedig pont a Mac az amit munkára fogsz inkább használni, mintsem játékra.

Az Air pedig már évek óta folyamatosan kapja a legjobb egyetemista laptop címet.

Én bátran ajánlom, de győződj meg arról, hogy az OSX neked való, vagy sem, mert az a 9-12 órás akksi idő, és még sok más nem fog igazán működni ha Windows-t raksz rá.

2016. febr. 14. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!