Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Tv vásárlásnál mire figyeljek?

Tv vásárlásnál mire figyeljek?

Figyelt kérdés

Szeretnék megválni régi kis trubadúrládámtól.

Hd ready és Full HD között képileg mi a különbség,melyik ad szebb képet?

És mitől függ az,milyen gyorsan vált egyik adóról a másikra? Mert az ismerősömé baromi lassan jön be a kép csatorna váltásnál.

Illetve,ami nem smart tv,azzal meg tudom csinálni,hogy online elindítok egy filmet (pl. indavideo,youwatch ..) a laptopomon és azt összekötni a tv-vel?

Lány vagyok,nem igen értek hozzá,de ha lehet,szeretném olcsóbban megúszni.


2016. febr. 21. 15:06
 1/1 anonim ***** válasza:

Hd ready és Full HD között képileg mi a különbség,melyik ad szebb képet?

-A HD ready csak parasztvakítás, alacsony felbontású készülékre nem merik ráírni mennyi valójában, A HDready jobban hangzik.


És mitől függ az,milyen gyorsan vált egyik adóról a másikra? Mert az ismerősömé baromi lassan jön be a kép csatorna váltásnál.

-Az okostévéknél ez a helyzet a váltással.


Illetve,ami nem smart tv,azzal meg tudom csinálni,hogy online elindítok egy filmet (pl. indavideo,youwatch ..) a laptopomon és azt összekötni a tv-vel?

-Ha van a tévén és a laptopodon arra alkalmas csatlakozás akkor igen. A laptop típusa kell hozzá hogy biztosat mondhassunk.


Lány vagyok,nem igen értek hozzá,de ha lehet,szeretném olcsóbban megúszni.

-Az olcsóság az elvárásokkkal szemben áll, minél többet szeretnél, általában annál többe kerül. Egy semmi extrát nem nyújtó tévé olcsó.

2016. febr. 21. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!