Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Sajnos leégett a philips hts...

Sajnos leégett a philips hts 3180-as lejátszóm. Valószínű leéget. Mélyláda kötötem rá egy darabig jó volt aztán csak hirtelen nincs hang. Többi lent?

Figyelt kérdés
Lejátszó bekapcsol minden csak nincs hang. Ha vennék házimozi erősítőt. Mint pl: CAT CS-907, akkor elmenne a mélyláda?

2016. febr. 21. 21:38
 1/4 anonim ***** válasza:

A Philips sup kimenete 8 ohm-os. Ha pl 4 ohm-os cuccot tettél rá az kinyírhatja könnyen.

A házimozidnak minden kimenetét külön lehet szabályozni. Lehet hogy csak le van némítva.

A Beállítások - Audio menüponton belül a legfelső állítja ha jól rémlik.

A távirányítón a hangerőszabályzó melletti kerek gomb megnyomására előre beállított hangséma választható. Előfordulhat hogy abban nincs engedélyezve a sub.

Vagy valami más.

2016. febr. 21. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
próbáltam semmi szerintem le éget, mert elég éget szaga van, meg átirányitom távirányítóval, aux-ra azt újraindul. meg elégé lelassult, főleg amikor hangerőt növelem.
2016. febr. 22. 00:27
 3/4 anonim ***** válasza:
A CAT SW kimenete 4 ohm-os, a Philips sub 8 ohm-os, így jóval halkabb lesz.
2016. febr. 22. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Akkor szóval nem éri meg, inkább sima lejátszót vegye.
2016. febr. 22. 15:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!