Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Szerintetek jó választás...

Szerintetek jó választás lenne ez a laptop?

Figyelt kérdés

[link]


Játékra, internetezésre, és egyebekre használnám. A képernyő felbontása ha jól látom HD nem? :)



2016. febr. 23. 22:24
 1/8 anonim ***** válasza:
43%

En olyan laptopot nem vennek mar aminek HDD merevlemeze van, csakis SSD-set. De ha egeszen oszinte vagyok fogalmam sincs hogy ilyen tekintetben mekkora a mozgaster ebben az arkategoriaban.


Es nem, nem latod jol, a HD felbontas 1920x1080 :)

2016. febr. 23. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:

A 1920x1080 az a Full HD :)

A HD az 1280x720

2016. febr. 23. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen az eddigi válaszokat! Majd akarok venni hozzá SSD-t csak ez a laptop lenullázná az összes spórolt pénzemet. Meg talán ramot is veszek bele. :D
2016. febr. 23. 22:58
 4/8 A kérdező kommentje:

[link]


[link]


Ezeket néztem még. Vélemény? :)

2016. febr. 23. 23:08
 5/8 anonim ***** válasza:
Egyik sem jó, a legolcsóbb, amiért érdemes pénzt kiadni, az Asus K501, ezek annyiora rossz minőségüek, hogy nem érdemes megvenni őket, mert csak a bosszúság lenne vele
2016. febr. 24. 04:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
43%
Két és fél éves Leonovo, semmi baja sincs, nem is volt. (G505). Egy informatikai bolti eladó szerint ez nagyon jó széria, csak újonan már nem kapható.
2016. febr. 24. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Én nem vennék laptopot mert ha játékra is használnám akkor a processzor eléggé dolgozik :D. Rendes gépet állítanék össze ennyi pénzből. De ha mondjuk vinni akarod valahova szerintem tökéletes lesz. Annyi hogy ne játsz rajta több órákat mert melegszik.
2016. ápr. 18. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Hát igen, ebből már egy jó asztali konfig kijön. :D Nem nagyon terhelném szét, mert csak egy játékkal játszok. Az is a Hearthstone.
2016. ápr. 25. 16:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!