Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Valaki segítene nekem? Sims...

Ferencz Luca kérdése:

Valaki segítene nekem? Sims 4-be szeretnék egyedi tartalmat berakni de nekem nem az electronic arts mappában hanem a számítógép mappában van.

Figyelt kérdés
nem tudom hogy miért került oda régebben ott volt csak volt egy kis gond és le törlődött aztán újra ráraktam és most ebbe a mappába került. már előtte (mielőtt le törlődött) aztán ahogy visszaraktam már nem voltak benne

2016. febr. 28. 17:00
 1/1 licsike012 válasza:

Ha a számítógép mappában van,akkor rányomsz arra az egyedi tartalomra amit használni szeretnél jobb egérgombbal, akkor elő kell jönnie egy kis ablaknak (nem tudom minek nevezik,de remélem tudod mire gondolok) ott ha kiválasztod a kivágást(akkor a számítógép mappából eltűnik) és ha az electronic arts mappába szeretéd tenni akkor menj a mappába, és megint jobb egérgomb, csak most nem kivágás,hanem beillesztés.Ha szeretnéd hogy a számítógép mappában megmaradjon,akkor nyomj szintén jobb egérgombbal, csak most nem kivágás, hanem másolás.Megint menj az electronic arts mappába és azt hiszem itt is beillesztés.


Remélem segítettem :).

ui:Bocsi a helyesírásért

2016. dec. 25. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!