Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Lehet olyat erősitőn? (többi...

Lehet olyat erősitőn? (többi lent)

Figyelt kérdés
Azt szeretném kérdezni hogy asztali erősitőn lehet olyat csinálni hogy a basszus csak egy bizonyos hangerőn kapcsoljon be ?Ha igen nagyon megköszönném ha valaki megmutatná:)

2016. febr. 28. 20:04
 1/9 Szirty ***** válasza:

Nem jellemző. Nem sok igény mutatkozott ilyesmire.

Mi értelme lenne ilyesminek?

2016. febr. 28. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Az ellenkezője szokott lenni.

Kisebb hangnyomáson az emberi hallásnak más a frekvenciamenete, kevésbé érzékeny a mély tartományra.

Némely erősítőn van "loudness" funkció, ami a hangerőszabályzó állásától függően kis hangerőn tesz reá egy kevés(!!!) mély kiemelést.

2016. febr. 28. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Az ellenkezője szokott lenni, mi az èrtelme ennek?
2016. febr. 29. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Leírtam mi az értelme.

Próbáld meg értelmezni.


Tudod, némely emberek még a hifi berendezésükön úgynevezett "zenét" hallgatnak, és ott van értelme ennek a funkciónak.

2016. febr. 29. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Engem is érdekelne, milyen felvételnél van értelme ennek a megoldásnak.
2016. márc. 1. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
amikor csendesen hallgatom a zenét akkor azt akarom hogy ne hallatszodjon a bass mert hifim van és nem lehet basszust külön állitani csak olyan van hogy dynamic bass boost és ha levan véve nagy hangerőn ad rá basszust ha maxon van akkor nagy hangerőn vesz le a basszusból de ha levan véve akkor majdnem maxon ad rá annyi basszust amennyit én szeretnék és ott már nem szól szépen/tisztán a hangrendszer és nem szeretnék torz zenét hallgatni :D
2016. márc. 1. 23:13
 7/9 Szirty ***** válasza:

"Torz zenét" akkor nem fogsz hallani ha nem adsz rá basszust és nem veszel le.

Nem használod a "dynamic bass boost" hangzatos utánégető taknyoló funkciót...

2016. márc. 2. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
ez nem úgy van 2 nagyobb hangfal van rá kötve és ha a bass boost maxon van akkor a 40 es skálán 18-20 ig tiszta (zenétől függően) és azt szeretném hogy ha az maxon marad akkor kb 12 ig ne legyen basszus és 12 től felfele kapcsoljon be :D
2016. márc. 2. 23:17
 9/9 Szirty ***** válasza:

"ez nem úgy van 2 nagyobb hangfal"


Nem értem!

2016. márc. 4. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!