Mit vegyek 100. 000 ezer forintból? Play station 3-mat, egy kislaptopot (ami táblagép és billentyűzet), TV-t, Samsung gear s2 vagy egy klasszikus órát?

Figyelt kérdés

2016. márc. 2. 14:17
 1/7 anonim válasza:

Én azt venném aminek több funkciója van, és nem avul el.

A laptop mellett tenném le a voksomat, feltéve ha lenne mire is használni, és nem csak facebookoznék vele.

Egy klasszikus órát megkapsz pedig 10.000Ft alatt, a playstation 3 már sajnos régi darab, ezért nem venném meg. Ne tessék playstation utálónak tartani, egyszerűen nem érné meg, hisz a régebbi playstation exclusive játékok IS elérhetőek emulátor segítségével PC-n. A samsung gear s2 tudomásom szerint pedig egy egyszerű okos óra. Azt azért nem venném meg, mert még nagyon fiatalok az okosórák, ezért érdemes várni hogy megjelenjenek jobb termékek, és a mostaniak olcsóbbak legyenek. TV is szituáció kérdése, nekem van egy nagyképernyős LG TV-m, és 11 éves emellett semmi gond nincs vele.

Ha nincs TV akkor is kérdéses hisz telefonon elérhető minden szinte, de megéri ha hosszútávra ki is bírja.

Szerintem a laptop, vagy a TV de ez a te pénzed, te döntöd el hogy mi akarsz venni egyáltalán.

Sok sikert, remélem jól döntesz az 5 közül. :)

2016. márc. 2. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:

Azt még kihagytam hogy érdemes lenne még gyűjtögetni egy kis pénzt, mert akkor jobban fog ez menni szerintem.

Egyébként nem csak egy terméket lehet venni ebből a pénzből.

A playstation 3 használtan 40 ezer körül mozog, és újonnan már nem hiszem hogy kapsz. Egy klasszikus óra is kijön belőle, hisz lehet azért válogatni 10 akár 20 ezer alatt. Én nem mászkálnék azért egy 100 ezres órában, de ezt te döntöd el. Használtan, lehet kapni egy új generációs konzolt pl., 130 ezerért ami már megérné szerintem az árát.

2016. márc. 2. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszi szépen
2016. márc. 2. 15:08
 4/7 anonim ***** válasza:

Új PS4-et vagy Xbox One-t is kapsz már 10.000Ft-ért.


[link]


[link]

2016. márc. 2. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Bocs 100.000ft akartam írni.
2016. márc. 2. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
2016. márc. 2. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi!
2016. márc. 2. 18:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!