Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Tönkrement a táblagépem?...

Tönkrement a táblagépem? Segítség!

Figyelt kérdés
Samsung Galaxy Tab Lite 3, 7.0-s (1,2 GHz Dual-Core) táblagépem van. Játszottam a Magic Rush: Heroes nevű játékkal, ám az lefagyott. Ekkor még nem volt különösebb probléma, pár perc eltelte után a kiírta, hogy a játék nem válaszol, kívánom-e bezárni. Azt nyomtam, hogy igen, de ehhez képestt nem zárta be, hanem hagyta úgy hagyott mindent, ahogy volt. Gondoltam nem baj, majd lezárom a képernyőt majd visszaoldom, mert ez már többször megoldott hasonló jellegű problémát. Na ekkor következett be a baj, ugyanis azóta akármilyen gombot nyomhatok meg, semmire nem reagál. De még arra sem, ha töltőt csatlakoztatok hozzá. A hátlapját és az akkut el lehet ugyan távolítani az eszközből (és ez nagy valószínűséggel megoldaná a problémát), de akkor nagymértékben sérül. Sajnos reset gomb nincs :-/ De akkor mégis hogyan lehet megoldani ezt? Csak a szervíz lehet már megoldás?

2016. márc. 3. 21:19
 1/3 anonim ***** válasza:
2016. márc. 3. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 antal77 válasza:

Szia, esetleg próbáld meg azt hogy lenyomva tartod a bekapcsoló gombot a hangerőszabályzó mellett pár másodpercig akkor ujraindul a tab.

Egy próbát megér.

2016. márc. 12. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Igen, közben rájöttem, hogy kb. 10 másodpercig ha nyomva tartjuk, akkor újraindul :-) De azért köszi :-)
2016. márc. 12. 13:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!