Miert erzem ugy hogy "tul jok" nekem a draga dolgok?

Figyelt kérdés
Mostanaban nagyon jol osszejottek az anyagiak, eddig atlagosan eltunk, most viszont eleg tehetosen, ha nem gond hogy igy fogalmazok. Elkezdtem draga ruhakat, draga cipoket venni, ami teljesen jo. De valahogy a meregdraga elektronikai cuccok egyszeruen furcsa erzest valtanak ki belolem. Eddig annyira elerhetetlennek tunt pl egy imac gep vagy egy macbook pro. Most minden itt van. Megis olyan furcsa erzesem van, mintha nem az enyem lenne, mintha meg mindig elerhetetlen volna es most en lennek az, aki utan mindig vagytam, hogy de jo cuccai vannak.. Ezt tenyleg nem tudom leirni maskepp, mintha minden tul jo lenne egy 'egyszeru parasztnak'. Ereztetek mar ti is igy, ha esetleg pozitiv iranyba ugrott meg az anyagi helyzetetek?

2016. márc. 5. 19:40
 1/7 anonim ***** válasza:
86%
Ha lesz egy kis időm, majd megsiratlak.
2016. márc. 5. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Szirty ***** válasza:
84%
Csatlakozom zoligyerek nevű felhasználó véleményéhez.
2016. márc. 5. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Szirty ***** válasza:
72%
Fingod nincs mit akarsz...
2016. márc. 5. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Vigyazat! Warning! A rendes valasz az fajdalmas dolog!
2016. márc. 5. 21:03
 5/7 anonim ***** válasza:

Az élet nagy problémái.

Egyébként nem, nem éreztem még így, mert ha esetleg bejön egy kis plusz pénz, akkor sem kezdek el meggondolatlanul vásárolgatni mindenféle drága cuccot.

Csak hogy a Te példádnál maradjak, nekem tökéletesen megfelel a középkategóriás Dell laptopomon is, és ha megtehetném, akkor sem cserélném le MacBook Pro-ra, mert egyszerűen nincs rá szükségem.

2016. márc. 6. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Hát én még nem tartok ott, hogy bejöttek az anyagiak, de mivel szüleim támogatják a tanulmányaimat, ezért az egyetemmel és mellette megkeresett pénzemet összegyűjtve tudok vásárolni olyan dolgokat, amik, úgymond túl jók egy egyszerű parasztnak.

Most tervezek Macbookra váltani középkategóriás, 2 éves Dellről. Vagány a világító almalogó, mit csináljak, nekem tetszik, és hajlandó vagyok kifizetni érte 400-ret, amiből más 4 hónapig él. Ez van :D

Forogjatok a saját levetekben, de én hajlandó vagyok fizetni az érzésért is, amit egy almalogós gép birtoklása és használata nyújt :D

2016. ápr. 10. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Az élethez való hozzáállással van egy "kis" problémád. Túlságosan érdekeltek téged az anyagi dolgok korábban is és e szerint állítod fel az értékrended, kevesebb jelentőséget kellene tulajdonítani neki. 20 éve még általános iskolás koromban én is álmodoztam egy egyszerű pc-ről, ami csak jóval később lett meg, most van Macbook Pro és iPad is (leginkább munka miatt), jók és? attól nem lettem több vagy kevesebb :) Nem egy macbook miatt érzem úgy, hogy jobb most, mint régen, hanem hogy azt csinálom amit szeretek vállalkozóként főnök nélkül. Gondolom még fiatal vagy, mert később inkább házban, autóban fogod mérni a dolgokat. Ha nem te kerested meg az árát, akkor érthető az érzésed
2016. máj. 4. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!