Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Milyen "GAMER" fejhallgatót...

Bitangjó kérdése:

Milyen "GAMER" fejhallgatót ajánlanátok? (többi lent)

Figyelt kérdés

Pár fontos infó: főleg Xbox One-hoz kellene játékra (de nem gond ha filmmel/zenével is jól szól). Max 30ezret szánnék rá. A mikrofont nem sűrűn használom ezért olyan lenne jó amiről le lehet venni, vagy "elrejteni" mint a Skullcandy Slyr-en (kép lentebb). Vezetékkel nincs bajom! Ja és nem lenne rossz ha fekete és kék lenne :) Tudom így eléggé leszűkül a lista, de hátha :) Am nagyon szívesen meghallgatok bármilyen ötletet/véleményt!!!


Skullcandy Slyr: [link]



2016. márc. 6. 22:09
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Ha rám hallgatsz nem veszel ennyiért fülest :D Régen én is több 20ezernél drágább fülest vettem és mind ugyan addig bírta mint egy gagyi 1000forintos. Azóta csak olcsót veszek.

Ha mégis drágát akarnál én csak Steelseries Siberia V2 vennék most :)

2016. márc. 6. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Köszi, utánanézek :)
2016. márc. 6. 22:17
 3/13 anonim ***** válasza:
[link] nekem ilyen van,bár én pchez használom. Tökéletesen működik és "tönkretehetetlen".Mikit nem tudod eltörni,a vezetéket megint csak nem tudod eltörni és szépen is szól
2016. márc. 6. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

#1 vagyok, kép lemaradt :D

[link]

Ugye a mikrofont vissza lehet tolni a fülesbe, hogy ne zavarjon és ki lehet húzni ha kell.

2016. márc. 6. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Köszi :) HyperX Cloud-ról és a Skullcandy Slyr-ről mi a véleményetek?
2016. márc. 6. 22:30
 6/13 anonim ***** válasza:
Kifejezetten a Slyr-ről nem tudok mit mondani, de volt egy skullcandym régen az 3 hónapot bírt aztán a jobb oldali fülhallgatója megadta magát azóta nem is veszem azt a márkát.
2016. márc. 6. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Tapasztalatbol mondom, a HyperX kimondottan jo. Kenyelmes, jol szol.
2016. márc. 7. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Jól láttam h a HyperX-nek csak usb-s csatlakozója van? Ha igen, nem tudom, hogy Xbox-al működne-e :S


Valamint, erről tudnátok mondani valamit?

[link]

2016. márc. 7. 11:10
 9/13 anonim ***** válasza:

Hat... nemtudom, ha valamire direkt rairjak hogy xbox akkkor az mar gyanus.

Mindenesetre a HyperX az jack csatlakozos, nem usbs.

2016. márc. 7. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

HyperX - Köszi, utánanézek.


Turtle - Ha szétnézel az oldalon látod h külön van PC, PS4, Xbox One, stb kategória is. Az Xbox verzióban van egy adapter a dobozban amivel az XO joy-hoz lehet csatlakoztatni a fülest. Szóval nem feltétlenül sz@r mert rá van írva, hogy Xbox :)


[link]

2016. márc. 7. 11:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!