Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Egy ventilátoros MSI 750 ti...

Egy ventilátoros MSI 750 ti OC-t vagy Két ventilátoros Gigabyte 750 ti OC-t vegyek?

Figyelt kérdés

A kétventilátoros gondolom jobban hűti a kártyát ,viszont a gigabyte-ről sokan rosszakat mondanak az MSI-ről meg jókat.

Na most akkor melyik legyen?Elég a 750 ti-nek az 1 ventilátor?

MSI 750 ti OC 1 ventivel vagy Gigabyte 750 ti OC 2 ventivel.


Kb 1000 ft-al drágább az MSI szóval az áruk is nagyjából ugyanannyi.



2016. márc. 7. 10:03
 1/1 anonim ***** válasza:

Én a Gigabyte-ra szavazok. Eddig ez az a gyártó, amiben soha nem csalódtam. Nekem 3 ventis GTX980-am van, de az is csendes.

Amúgy ez is olyan, hogy egyszer valaki ezt meg ezt mondta és azóta más is átvette. Ki kell próbálni és utána kell véleményt alkotni.


Amúgy ajánlom, hogy nézz youtubeon összehasonlító videókat. Ezekben általában a hűtést is tesztelik.

2016. márc. 7. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!