Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Vettem egy digi-tv-s beltérit,...

Vettem egy digi-tv-s beltérit, annyit tudok róla, hogy valahogy okositani kell és akkor havidíj nélkül is lehet használni kódokkal, kódokkal nem lenne gond mert találtam egy oldalt, de nem tudom, hogy valami kártya is kell?

Figyelt kérdés
és még azt szeretném kérdezni, hogy okositani pontosan hogyan kell?? nagyon amatör válaszokat, elöre is köszönöm
2010. ápr. 2. 15:00
 1/9 anonim ***** válasza:
kidobott pénz volt ugyanis pont a digis beltérit nem lehet okosítani,ugyanis nem tudod bevinni abba a kódokat.megteszi ellenben bármelyik digitális beltéri amit össze tudsz kötni a számítógéppel.
2010. ápr. 2. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
és hogyan kel okositani??
2010. ápr. 2. 15:36
 3/9 anonim válasza:

[link]



itt mindenre megtalálod a választ

2010. ápr. 2. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Énnekem a a digis beltérim okosított. Hyundai tipusú, csak az a hátránya hogy minden hónapba új kódot kell megadni neki, amit csak egyszerűen a távirányítóval ütök be !

De most veszek egy okosított nem eredeti digiset, azzal már állandóan lehet nézni minden adót kód nélkül !Orton 4100 tipusút

2010. ápr. 2. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Kedves cimborák!

Ti mit szólnátok hozzá, hogy rendesen dolgoztok, és valaki mindíg ellopná a fizetéseteket?

2010. ápr. 2. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
velem megtörtént és semit se csinálhatam mer mehetem voln az ucára:)
2010. ápr. 3. 10:06
 7/9 anonim ***** válasza:
A Digi elkezdett átállni Nagra 3-ra. Már nem sokáig lehet ingyen nézni.
2010. ápr. 3. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
tévedés ez csak rémhír
2010. ápr. 3. 12:58
 9/9 anonim ***** válasza:
Igen a digi már elkezdett átállni a nagravision3 kódolásra ez nem rémhír, viszont az általam említett (és meg is vásárolt)Orton beltéri ezt is tudja !!Éljen az ingyen tv!
2010. ápr. 3. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!