Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » A TV-m és a számitógépemet...

A TV-m és a számitógépemet milyen kábelekkel tudom össze kötni, ha nincs a gépen HDMI csatlakozó?

Figyelt kérdés
Nem nagyon értek a számitógépekhez. A TV-n van 2 HDMI csatlakozó, és egy SCART csatlakozó. A gépemben integrált videó kártya van, egy VGA csatlakozóval és egy másik ehhez hasonlóval (Fogalmam sincs mi a neve). Tudnátok segiteni?

2016. márc. 12. 09:51
 1/4 vatafak ***** válasza:
vga-hdmi átalakító és hdmi kábel, szuperekben lehet kapni bőven passzívat és aktívat is
2016. márc. 12. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Osynho ***** válasza:

Vga-hdmi átalakít kábel? :O Passzív és aktív? Egy passzív kábel hogy csinál az analóg jelből digitálisat?


"egy VGA csatlakozóval és egy másik ehhez hasonlóval (Fogalmam sincs mi a neve)"


Pedig azt jó lenne kideríteni. Ha dvi, arról mehetne a jel.

2016. márc. 12. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

A Nevét még mindig nem tudom de itt egy kép róla:)

[link]

2016. márc. 13. 11:28
 4/4 Osynho ***** válasza:
Hááát, ez nem mai gép. :) Komolyabb filmeket le se játszana, szerintem. Sajnos nem DVI a másik kimenet (erre gondoltam), így marad a D-SUB (a kék). Erre tudsz egy D-SUB->SCART kábelt kötni.
2016. márc. 13. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!