Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Ha megvan a blokk, visszacseré...

Ha megvan a blokk, visszacserélik a fülhallgatómat?

Figyelt kérdés
Vettem tegnap egy fülhallgatót a Media Marktban, de recseg és néha az egyik, néha a másik oldalon megy el a hang. Megvan a blokkom, de nem volt valami nagy összegű vásárlás... Ha holnap visszaviszem, levásárolhatom?

2016. márc. 13. 10:55
 1/4 anonim ***** válasza:

Mielőtt elindulsz csörögj oda, ugyanis hétfő áthelyezett pihenőnapként szerepel a naptárban. Így nagy az esélye hogy nem nyitnak ki.

Egyébként meg nincs ilyen 3 napos dolog amire te gondolsz. Ha az üzlet jó fej, kicserélik vagy pénzt visszaadnak, de semmiképpen nincs erre kötelezettség, akár jöhet a szervizelés mizéria.

De emiatt mindenképpen csörögj oda szerintem.

Akármilyen panaszod van azt minél hamarabb jelezni kell.

Én külföldön voltam és nem terveztem hamar hazajönni mikor a gari vége előtti héten a fényképezőm bekrepált.

A neten megnéztem hova kell csörögni, beszóltam hogy gondom van.

Aztán emaiezgettünk. Azt ajánlották vigyem el egy márkaszervízbe ahol nekem a legmegfelőbb, kérjek bevizsgálást, az írásos véleményt küldjem el. Mikor kiderült hogy mennyi a javítás, bekérték a számlaszámom és elutalták a pénzt. Ez egy hét alatt ment le. Igaz én nem kértem végül a javítást, hanem hozzátettem egy új gép árához. :)

Mindeközben nem voltam a bolt környékén sem.



Egy kis olvasmány: [link]

2016. márc. 13. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekünk is volt hasonló problémánk, recsegett a füles fél év után. Visszamentünk (garanciális időn belül), egy hölgy letesztelte, de valami rock zenével youtuberól, így ő nem hallotta egyből, de mondtam neki, hogy talán komolyzene közben jobban hallani, elindított egy olyant, ő is hallotta a recsegést. Ha jól emlékszem levásárolhattuk az árát.
2016. márc. 13. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi, ma visszaviszem :)
2016. márc. 14. 12:50
 4/4 A kérdező kommentje:
Visszavittem, nagyon kedvesek voltak, kaptam papírt róla és a boltban levásárolhattam az árát :)
2016. ápr. 7. 12:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!