Miért van ez? (Xbox live)

Figyelt kérdés

Bele raktam egy 32GB-os Toshiba pendrive-ot az xbox-ba

és amikor venni akarok live-ot és valami szart telepíteni kell vagy nem tudom akkor ezt írja ki:

You don't have enough storage space to take this update. Please connect an xbox 360 storage device with at least 190 MB free space.



Nem tudom nem elég neki 32GB agyfaszt kaptam ettől a szartól....



2016. márc. 14. 12:07
 1/2 anonim ***** válasza:
Mert nem a pendriveot tekinti elsődleges tároló egységnek. Ami tök természetes, hiszen alapvetően nem is arra van kitalálva. Azt sajnos nem tudom hogy hogy lehet átállítani hogy oda telepítse alapértelmezetten, talán jön valami okosabb szaki aki megmondja. Ha lehet egyáltalán. Minden esetre jobban jártál volna ha olyan gépet veszel amibe normális méretű belső tárhely van.
2016. márc. 14. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Amikor vettem az xbox-ot akkor egy 4GB-os pendrive-ot raktam bele és ott működött minden.

Nem tudom most miért nem jó...

2016. márc. 14. 13:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!