Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Jó minőségű ez a hangfal pár,...

Jó minőségű ez a hangfal pár, és ez a a erősítő jó lesz hozzá?

Figyelt kérdés

Üdv! adott ez a hangfalpár és az erősítő.

Az elvárásaim az hogy szép dinamikus kiegyensúlyozott hangja legyen. Nem nagy a szobám szóval nem lényeg a túlzott hangerő a lényeg nekem az hogy szép hangzása legyen. A főbb zene stílus amit hallgatok az a clubb house,electro house. De leginkább a dallamosabb nyugodtabb zenéket szeretem ahol élvezhető a hangzás szépsége.


erősítő: [link]


Hangfal: [link]


Jaj és ezekhez kellene egy subi vagy jól adják a mélyet az nélkül is?



#jó ez a hangfal? #megéri meg venni? #YAMAHA HTR-3068
2016. márc. 15. 03:23
 1/5 A kérdező kommentje:

Még van egy ami tetszik az pedig ez


[link]

2016. márc. 15. 04:59
 2/5 anonim ***** válasza:
14%

Nem igazán jók a 3 utas hangfalak. Ez csak "parasztvakítás"! Az igazán jó minőségűek 1 utasok.

Dolgoztam zenei területen, tudom mit írtam le. :)

2016. márc. 15. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Zzzoli ***** válasza:

Simán jó lesz otthonra zenét hallgatni. Viszont az erősítő 5.1 és támogat egy csomó mai térhangzást, van rajta hdmi, meg hdmi arc, házimozizáshoz is jó, ezért nem értem miért csak kettő hangfalat akarsz venni hozzá.

Egyébként a Magnatokhoz nem árt mélyláda, mert ezekbe az erősítőkbe amúgy sem nagy dinamikát szorítanak bele, kimondottan azért mert ott a mélyláda a legtöbb esetben.

A Jamo az aljában tartalmazza a mélyet, de ez az erősítő elég karcsú hozzá.

Az meg hogy az 1 utas hangfal a zsír, nem is értem hogy gondolta az előző :-)

Legfeljebb olyan studio monitirokra gondolt, például a Tannoynak vannak olyanok, hogy 1 hangszóró látszik. De abban is kettő van, bele van kombinálva a magas, ugyanis 1 hangszóró nem képes lefedni a hallható tartományt.

2016. márc. 15. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Szia. Igen tudom hogy a legtöbb hangfal 2 utas pl rcf monitor hangfal is az és kiváló a hangzása. Csak a házi felhasználású hangfalakhoz nem nagyon értek. Azért választottam a 2.0 as verziot mert zene halgatásra sokkal jobb 2.0 vagy 2.1 mint 5.1 az erősírőt meg pont a sokoldalúsága veget választottam. Nameg nem kizárt a hangfal bővítes.
2016. márc. 15. 12:34
 5/5 marcimester válasza:

[link]

Itt kezdődik egy jó hangfal barátom,hallottam szólni egy ismerösömnél egy régi tákolt rádiós erősítőröl úgy szólt hogy a szomszédjánál is remegtek az ablakok :)

2016. márc. 17. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!