Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Üdv. Milyen laptopot vásároljak?

Üdv. Milyen laptopot vásároljak?

Figyelt kérdés

Kb. 100-120 ezer forintot szánnék laptopra.

Compaq laptopom volt előtte. ( 2.10 Ghz 3 giga Ram )


Ennél azért manapság jobb teljesítményű laptopokat is kapni, azért az összegért, amennyiért szeretnék vásárolni.

Nem kimondottan játékra vásárolnám. Néha kicsit fifáz-ok ha unatkozok, egyébként főként netezésre.


Milyen márkájút érdemes vásárolni?



2016. márc. 15. 19:58
 1/5 anonim ***** válasza:
Fujitsu A514
2016. márc. 15. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Toshibakat nézegettem, meg azokról rosszat nem igen hallottam.
2016. márc. 15. 21:58
 3/5 anonim ***** válasza:
Abben az árkategóriában nincs jobb, mint amit ajánlottam
2016. márc. 16. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Laptopbol dell vagy lenovo. Legyen benne videokartya. Lehetoleg ne nvidia, mert sokszor levalik az alaplaprol. Inkabb egy szorult helyzetben levo eladotol vegyel hasznalt garis gepet mint hogy valami gagyi cuccert dobj ki penzt. Szerelo vagyok, tudom, mirol beszelek
2016. ápr. 1. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Videokartya alatt azt ertem, hogy ne legyen integralt. tehat semmi intel gma meg hasonlok. Atira szavaznek. Nvidia reballozasbol egy vagyont lehet osszehozni a korabban emlitett gondok miatt...
2016. ápr. 1. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!