Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Mi lehet a baj? A gépem kb 2...

Mi lehet a baj? A gépem kb 2 napja újraindulgat van hogy a windows betöltése előtt, vagy ha be is jön akkor kb 5 perc tán megint újraindul, még csökkentet módban is ezt csinálja:S seítsetek ha tudtok pls

Figyelt kérdés
2010. ápr. 3. 08:49
 1/5 anonim ***** válasza:
Alaplapon a proci körüli elektrolit kondenzátorokat nézd kőrbe, ha púpos a tetejük vagy valami barna kifolyt belőle akkor a kondik hibásak. Javítható kondicserével...
2010. ápr. 3. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Lehet, hogy a hűtőborda tele van szennyeződéssel, porral és túlmelegszik. Nem tudom milyen géped van, de hallgasd mag, megy-e a ventilátor (nem a táp ventije), esetleg vedd le az oldallapot és nézz bele! Egy óvatos porszívózás esetleg segíthet, ha nem akarod leszerelni a processzorhűtő bordáról a venit. Feltéve, ha ez a baj...
2010. ápr. 3. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

vagy vírus, amit sejtek, vagy a vinyód tápellátása akadozik valami miatt, vagy a vinyód adatkábel sérült. Én ezekre tippelek, procival nem hiszem, hogy gond lenne, mert akkor az stabilan egy időben következne be. alaplap szintén, ram szintén. Vidkariról sem hallotam még, hogy ilyet produkálna. Szóval ha nem vírus, akkor mindenféleképp valamilyen kábel gond lesz szerintem, vagy esetleg a táp.


Sok tapasztalatom van rossz gépek terén. De persze látatlanban én is tévedhetek... :)

2010. ápr. 3. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
instaláld újra a windows-t.
2010. ápr. 7. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
nem tudom újratenni se mert akkor is újraindul sztem valami hardver hiba :(
2010. ápr. 8. 19:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!