Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Nem mükodik az autoradióm....

Roland.csoki kérdése:

Nem mükodik az autoradióm. Hogyan javítsam, vagy mit csinaljak vele?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Nemrég vettem egy 2004-es Renault Clio-t és kicseréltem benne a gyári radiot egy Pioneer MHV-X370BT-re. Miután osszekapcsoltam az ISO kapcsolokat és ráadom a gyujtast nem csinal semmit a radio es nem reagal semmire. Visszatettem a gyárit az világít és be is kapcsol csak az annyit ír ki hogy error. szóval a gyári kap áramot, de a Pioneer nem.

Képet tudok fel tenni a kapcsolokrol ha kell, elöre i köszönöm a válaszokat/megoldásokat.



2016. márc. 16. 22:54
 1/3 vatafak ***** válasza:
vmi hiányzik vagy rossz helyen van a csatiban olyan mintha hiányozna a remote szál ami bekapcsolja a fejegységet
2016. márc. 17. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Azért kíváncsi ennék, hogy ha a gyárit visszakötöd, akkor miért írja ki, hogy error, ha előtte meg működött. Valamit elkötöttél...
2016. márc. 17. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Megneztem a gyari azert irja az error-t mert be kell utni a radio pinkodjat, megvolt es a gyari mukodik.
2016. márc. 18. 21:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!