Jó lenne ez a hangcucc?

Figyelt kérdés

[link]


[link]


[link]


Erre a szettre gondoltam. Nem menőzni akarnék vele, csak, hogy normálisan szóljon a zene az autóban. Peugeot 307. 2001-es. Ládát nem szeretnék. Árban is ennyi lenne kb az elképzelés. Milyenek a blaupunkt hangszórók?


Köszönöm a válaszokat!



2016. márc. 19. 18:06
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
Illetve, hogy erősítőt sem szeretnék. A rádió elbírná?
2016. márc. 19. 18:07
 2/16 dirtboy ***** válasza:
szerintem pocsék lesz de izések és pofonok,arra jó hogy szóljon valamin a rádió
2016. márc. 19. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
És szerinted miért lesz pocsék?
2016. márc. 19. 19:33
 4/16 A kérdező kommentje:
A kinézetet hanyagoljuk. A hangzására vagyok kíváncsi.
2016. márc. 19. 19:34
 5/16 dirtboy ***** válasza:

a kinézet engem sem érdekel,márka és hangszóró fajta már igen.

a keni fej nem is lenne rossz,azzal végül is nincs gond,egy belépő szintű fejegység.

a balu hangszórók viszont nagyon gagyik,koax felépítés alapból rossz.

nem is értem mit vársz 6-9ezer forintos hangszóróktól,sajnos a valamire való hangszórók nem itt kezdődnek.

fejről hajtás egyébként csalódást okozhat majd ezekkel a hangszórókkal ha eddig gyári hangszórók voltak.

azok sokkal érzékenyebbek,tehát ne lepődj meg ha ezek halkabbak lesznek mint a gyáriak.


újonnan viszont nem tudok neked mit ajánlani mert ennyike pénzért kb mind egykutya lenne.

akkor járnál jobban ha inkább néznél kb 20ért egy komponens szettet,az bőven elég lenne.

hátra felesleges hangszóró bár ezt úgysem hiszed el tudom.

2016. márc. 19. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Figyelj, én úgy vagyok vele, hogy az okosabbtól lehet tanulni. Akkor eleve a blaupunkt márkát hanyagoljam. Akkor előre egy szettet érdemes venni, jó márkából. Jól gondolom?
2016. márc. 20. 20:32
 7/16 A kérdező kommentje:

[link]


Erről mi a véleményed?

2016. márc. 20. 20:34
 8/16 dirtboy ***** válasza:

Így van,legalábbis nálunk SQ soknál ez alapszabály,és nálunk a hangminőség a szempont.

A jbl szettben nem valami jó,főleg nem a CS sorozat,az erősítőikben is rossz.

Fapados sorozat a CS.

Audio system alpha 165,vagy picit drágábban mohawk mg 6.2-t válaszd szerintem.

Lehetne még hertz dsk is de azoknak elég harsány a magasuk,vagy ha lenne erő is nekik akkor pedig a kicx icq 6.2.

2016. márc. 20. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
A mohawk szimpatikus. Ezzel a kenwood fejegyseggel szepen szolna? Nem nagy zenet szeretnek, csak ne csessze a fulemet. :)
2016. márc. 20. 22:06
 10/16 dirtboy ***** válasza:

Tévedés azt hinni hogy az erősítő arra jó hogy üvöltsön egy hangszóró.

Az erősítő arra jó hogy jobb hangminőséget kapj.

Egyrészt ezeknek a hangszóróknak már kevés a fejegység végfok.

Hiába ír a gyártó 4x50W-ot,közelébe nincs az igazságnak valamint minőségben sem valami jók.

Kettő azonos teljesítményű erősítő közt is van ég és föld különbség.

Szóval ha veszel használtan egy 4x40-50W teljesítményű pl old scool alpine erőt akkor sokkal de sokkal dinamikusabban,részeltesebben fog szólni a szett.

Néha már 6-7ezer ért is látni ilyen erőket a használt piacon.

2016. márc. 20. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!