Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Nem tudtok egy olyan oldalt,...

Nem tudtok egy olyan oldalt, vagy boltot (Budapesten), ahol ("nagyon") olcsón tudnék PS4 játékokat szerezni? .

Figyelt kérdés
Érdekelne például a Naruto Shippuden Ninja Storm 4, Borderlands, GTA(bármelyik) Assassin's Creed(szintén bármelyik jó), Destiny, Mirror's Edge.. Szuper lenne ha, Collector's Edition is lenne... Köszönöm szépen elôre is. Szép napot :)
2016. márc. 26. 18:35
 1/1 anonim válasza:

Nem vagyok Pesti, Nyiregyi vagyok de itt van egy olyan hely ahol használt játékot vihetsz be és megveszik tőled illetve te is vehetsz használtat. Karcmentesek, mint az új. Sose volt semmi probléma velük. Max 8.000HUF a legdrágább/legújabb játék is. Pl egy 2013-as The Last Of Us volt 5.000 és semmi baja.

Nekem bejött, biztos van Pesten is ilyen jellegű bolt.

Újonnan olcsón szerintem 10 alatt semmi nem lesz.

2016. márc. 28. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!