Mit tegyek ha nincs mások csak egy jó ötletem?

Figyelt kérdés
Van egy termék ötletem ami gyökeresen megváltoztatná vr valáségérzetét, de se szakmai tudásom se pénzem a tervezéséhez és fejlesztéséhez. Ráadásul 15 vagyok még a gimit sem fejeztem be.(Bocs magát a termékötletet és a működési elvet nem fejtenek ki mert még valaki tehetősebb lenyúlja)

2016. márc. 30. 21:00
 1/4 anonim ***** válasza:
2016. márc. 30. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Van egy olyan külföldi oldal (a nevét sajnos nemtudom) ahova fel lehet tölteni ötleteket, amit meg szeretnel csinálni de nincs ra lehetőséged. Ha ez egy pénzes embernek vagy cégnek tetszik akkor segíthet. Azt se tudom hogy pontosan hogy működik ez az egesz :/
2016. márc. 30. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Jaj...
2016. márc. 30. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Indíts egy kickstarter kampányt. De ahhoz ez a kérdés nem lesz elég, ott részletesen le kell írnod mindent, és mégy egy demóvideó sem ártana, ahol elmagyarázod a lényeget. Kiszámolod, hogy mennyi pénz kéne hozzá, hogy megvalósítsd, és ha támogatnak annyival, akkor előtted az út a megvalósításhoz. Viszont önmagában egy ötlet kevés lesz rendesen ki kell dolgozni azt.
2016. márc. 31. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!