Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Vezeték nélküli fejhallgatóval...

Vezeték nélküli fejhallgatóval kapcsolatban volna kettő kérdésem? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Most vettem egyet, lényegtelen (szerintem), hogy milyet. Az egyik kérdésem az, hogy kaptam hozzá USB kábelt töltés céljából. Bármilyen kábellel lehet nyugodtan tölteni, pl telefonom kábelje, vagy inkább azt használjam, amit kaptam? A másik kérdés, hogy adapterrel tölthetem, vagy inkább ne? És ha ne, akkor gépen keresztül? Köszönöm előre is a válaszokat!

2016. márc. 31. 15:04
 1/7 A kérdező kommentje:
Eszembe jutott egy újabb kérdés. Ha van külön jack és USB csatlakozó, tölthetem és használhatom egyszerre anélkül, hogy bármi baja esne?
2016. márc. 31. 15:07
 2/7 anonim ***** válasza:
A fejhallgatód töltésénél az a lényeg, hogy ne lépd túl az USBn szokásos feszültséget, ami max 5,2V, mivel a műszerben még van egy szabályzó, mely leviszi a bemenő feszültséget kellő szintre. A konnektoron a tápfeszültség a két szélső PINen van vezetve, ha esetleg más forrásból töltenéd, arra ügyelni kell. Töltés közben pedig lehet hallgatni, ha nem zavar a helyhezkötöttség.
2016. márc. 31. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!
2016. márc. 31. 15:48
 4/7 anonim ***** válasza:
Mindegy hogy számítógép USB portról vagy USB hálózati töltővel töltöd, mert mindegyik 5V-ot ad le, amit pedig számítógép USB portról is lehet tölteni annak max. 500 mA kell. A különbség csak annyi, hogy egy 2A-es USB hálózati töltővel sokkal gyorsabban fel tudod tölteni.
2016. márc. 31. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Ezt tudtam. Adapter több áramot képest felvenni, mint amennyit a sima USB kábel a géptől, csak nem voltam benne biztos, hogy úgy is lehet tölteni. Köszönöm a választ minden esetre!
2016. márc. 31. 18:25
 6/7 anonim ***** válasza:
A használati útmutatóban mindegyik kérdésedre megvan a válasz. Legalábbis ha kaptál magyart, vagy ha tudsz angolul.
2016. ápr. 1. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
... Azokat sosem olvasom el... De innentől kezdve az lesz az első, ha veszek valamit és kérdésem van... :D
2016. ápr. 7. 20:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!