Az apple macbookokon hogy hogy nincs cd bemenet?

Figyelt kérdés
Venni szeretnék egy macbookot de amikor megnéztem őket láttam, hogy nincs rajtuk cd bemenet. Csak én nem láttam vagy ez tényleg ígyvan?

2016. ápr. 2. 12:25
 1/8 anonim ***** válasza:

Tényleg így van. Minek az? :D

Már több éve az USB a menő.

2016. ápr. 2. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Koplárovics Béci ***** válasza:
100%
Leginkább mert minek? Ugyan nem mac-em van, sima asztali PC. Nemrég megkértek, hogy másoljak át egy lemezt. Be volt ragadva a DVD-m ajtaja, annyira nem használom. Szerintem idén még nem volt előtte kinyitva, de lehet, hogy tavaly sem. Minden, ami kell letölthető, telepíteni is gyorsabb pendrive-ról (USB 3 -> SSD a windows telepítés nincs 5 perc). Ami játékkal játszok, vagy programot használok azt úgyis érdemes netről telepíteni, mindjárt frissítésekkel. Szóval a CD/DVD ideje lejárt. És az Apple amúgy is sokmindenben a jövőt mutatja. "Sima" laptopok egy részében sincs már optikai meghajtó.
2016. ápr. 2. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
és floppy?
2016. ápr. 2. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
mert 2016 van, és alig használ valaki DVDt már. Így több a hely, vékonyabb lehet a gép...
2016. ápr. 2. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Ertem koszonom :)
2016. ápr. 3. 09:15
 6/8 A kérdező kommentje:
Csak azert az eleg nagy hatrany ha megis kellene... Esetleg tudtok egy masik apple macbookot mondani amelyikben van es azert nem is olyan kicsi, mert a sima macbook es macbook air ekkel az a bajom h nagyon kicsik
2016. ápr. 3. 09:23
 7/8 anonim ***** válasza:

Egyik Macbookban sincs. Viszont lehet venni külső USB-s CD/DVD olvasót.

Pl [link] vagy van még csomó féle

2016. ápr. 3. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Oh nagyon koszonom erre nem is gondoltam :D
2016. ápr. 3. 10:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!