Digi kábel-TV monitoron?

Figyelt kérdés

Szeretném a tv-t a monitoromon nézni. Jelenleg egy Splitterrel 2 felé van osztva a digikábel. Az egyik szobában maradna így, a másikban viszont szeretném ha kapnék a digitől egy beltérit és annak segítségével HDMI kábelen kersztül a monitorhoz csatlakoztatni. Ugyanakkor van hogy csak a sima TV-n nézném az adást. Kivitelezhető ez így? Nem fogja bezavarni a másik szobában lévő adást, ha egy beltérit közbeiktatok? A képen jelenleg a fekete fezetékezésű állapot uralkodik. A pirosra lennék tehát kiváncsi.


[link]



2016. ápr. 2. 14:44
 1/1 anonim ***** válasza:

Ha egy már elosztott jel egyik ágát osztod tovább, az mindig jelveszteséget okoz és a többszöri osztás során több zajt vesz fel a rendszer. Hogy így minden csatorna kifogástalan lesz-e nem lehet megmondani, én egy 200 forintos T osztóval és egy 200 forintos RF kábellel osztottam meg a szobában a jelet, és így már akadozik az egyébként a kábelből akadásmentesen érkező adás.


Emellett az sem biztos, hogy az STB-re fel tudod fűzni a tévét, én pl. olyat kaptam, aminek csak RF bemenete van.


A legjobb megoldás az lenne ha az első 2-es elosztót cserélnéd egy 3-asra vagy egy 4-esre, így minden külön kábelen menne vagy legalábbis egyik ág sem lenne megszakítva.

2016. ápr. 2. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!