Samsung ue48h6400 vagy LG 47lb671v?

Figyelt kérdés
Most fogok TV-t vásárolni és a két készülék közül fogok választani, de nem tudom melyik legyen. Inkább a Samsung felé hajlok, de az LG-nél pl 700 Hz a képfrissítés, míg az előbbinél 400Hz, illetve az érdekelne különösen, h melyiknek jobb a képfeljavító rendszere? Samsung 3D HyperReal Engine vagy LG Triple XD Engine?

#jobb #Samsung #LG #TV #képfeljavítás
2016. ápr. 3. 13:49
 1/3 Zzzoli ***** válasza:

Az LG nél az LB betűjelűek a 2014 es modellek voltak, már vannak újabbak.

Egyébként nekem 47LB671V van, tavaly előtt vettem karácsonyra, egyébként szuper a képe digitális adásokkal és elégedett vok vele, de például ahogy írják is, kín lassú tud lenni a menüje. Ha analóg kábelt akarsz nézni rajta, akkor ezt a 47 es méretet felejtsd el egyébként.

Másrészt erre már nem jön ki a WebOS2.0, hanem csak az 1.4-ig jutott el.

Ugyanígy a Samu is egy régebbi típus.

Helyedben a2015-ös modellek, vagy az idei modellek után nézelődnék!

2016. ápr. 3. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Zzzoli ***** válasza:

Ja, hogy 400 vagy 700 Hz, az nem a képfrissítés, hanem a motion clarity index, meg hasonló hangzatos reklámdumák.

Amúgy a 3D miatt 100 vagy 120 Hz ez panel van bennük,

Ez a megadott 700 Hz egy szoftveres mozgásrángatózás korrekció úgymond, hogy simább legyen amikor ide oda húz a kamera. Egyes esetekben tényleg használ, de vannak olyan képtartalmak, ha ez maximumon van, hogy inkább zavaró tud lenni.

2016. ápr. 3. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszi a gyors választ! A samsung azért tetszett mert sok pozitív válasz szólt mellette, a 3D meg igazából annyira nem fontos, most is 3D-s TV-m van, de évente 1szer ha használom. Tanácsodat megfogadva igazából nem volt sok TV, amik közül lehetett választani ekkora méretben, de 1et találtam:

[link]

nem nagyon találtam róla véleményeket így egy kicsit tartózkodom, esetleg tapasztalat?

2016. ápr. 3. 18:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!