Mi lehet a baj? Hifimet szeretném összekötni a számítógépemmel aiwa hifi. Aux kábel ugye a hifibe a másik vége a gépbe, de az a helyzet, h hifit átnyomom video-aux mód és csak az egyik hangszóró szól,

Figyelt kérdés
de ha rádiót hallgatok rajta akkor mind a 2. nah most gépen ha sima hangafalat teszek rá akor mind a 2 szól és nincs levéve, h csak a bal vagy a jobb szóljon. Mi lehet a gond mit kéne állítani biztos, h jó a hifi kimenet meg az aux kábel is!
2010. ápr. 5. 20:46
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
A kábeled hibás. Ha van egy szakadásvizsgálód mérd meg. Megpróbálhatnád azt, hogy felcseréled az összekötőkábel csatlakozóit akkor megállapítható, hogy a kábel a hibás. Ha ez se jön be akkor a hangkártya csatlakozó a hibás. Két nap szerencsétlenkedés után én is rájöttem.
2010. ápr. 5. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 ThodEE GoD ***** válasza:
fordítva dugod bele akk a másik szól?(RCA-t felcseréled)
2010. ápr. 5. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Igen,ha felcserélem akkor a másik szól !! a kábel biztos ,h jó mert unokanővéreméknél mind2 hangfal szól...és az én gépemen is sima kis hangafal közvetlen bedugva az is sztereo és mind2 szól
2010. ápr. 5. 21:17
 4/7 A kérdező kommentje:
gondolkoztam ,h codec kell de van fent egy ffdshow audio decoder
2010. ápr. 5. 21:20
 5/7 anonim válasza:

Nincs a hifiden külön az auxra vonatkozó beállítás??Lehet h monora van állitva, vagy alapbol csak mono lehet az aux lejátszás (bár ezt kétlem)

Ha nem ez és nem is azok amit előttem irtak akkor ötletem nincs h mi lehet a baj.


De a legvalószínübb mégis a kábel a tünetek alapján.

2010. ápr. 5. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Én nem látok külön a hifimen ilyen beállítást és ha rádióra kapcsolom a hifit mind2 szól...a kábel meg 100%,h jó mert unokanővéreméknél működik rendesen..
2010. ápr. 6. 10:31
 7/7 Tóth Péter Gábor válasza:
Szia a hifi be kivan kapcsolva a sztereo monodisc re van álitva amit csak sajnos szervizbe tudnak visza álitani.
2011. júl. 6. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!