Hogyan tudnam kiiktatni a Kossuthot?

Figyelt kérdés
Egy muhelyben dolgozok az oreggel, es allandoan Kossuthot hallgat. Mar az idegeimre megy! Hogyan tudnam kiiktatni a csatornat? En arra gondoltam, hogy mikor szabira megy, szetszedem a radiot es elkotom a damilt, ne tudja addig tekerni. Kicsit sajnalni fogom, de majd megszokja.

2016. ápr. 9. 21:03
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
na erre kíváncsi leszek:)
2016. ápr. 9. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Veszel magadnak egy másik rádiót, és azon azt hallgatsz, amit akarsz.
2016. ápr. 9. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
77%

Amikor én tanuló voltam, ott azt csináltuk meg, hogy egy FM transmittert hangoltunk arra a frekvenciára. Hetekkel előtte rögzített felvételeket vágtunk össze. Illetve a lottósorsolás számait, arra, amivel az öreg mindig játszott. Nem volt egy kis munka összehozni, de megérte az látni amikor a "rádióban" bemondják a számait és mindent eldobálva elrohan.

Sose jött rá, de valahányszor szóba jött, nehéz volt röhögés nélkül megállni amikor mesélte hogy teljesen úgy hallotta mintha az ő számait mondták volna be.

2016. ápr. 9. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
szabadságra mész
2016. ápr. 9. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
34%

Mégis hogy gondolod? Hozzányúlni máséhoz, tönkretenni más tulajdonát? Azt hallgat amit akar, joga van hozzá. Neked is jogod van nem ott dolgozni.


Ha az én cuccomhoz nyúlna valaki ártó szándékkal, annak nagyon csúnya vége lenne, középtávú munkaképtelenséggel súlyosbítva.

2016. ápr. 9. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Beszéljétek meg, ez nem műszaki probléma. Ha elrontod, vesz másikat, nem megoldás.
2016. ápr. 10. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim válasza:
Ne barmold szét a rádióját, nem éri meg... Inkább vigyél magaddal egy mP3-as lejáttszót és dudg be a füled... :D
2016. ápr. 10. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Tévedtek. Én csendre vágyom es nem a folyamatos észosztásra. A rádió meg nem az övé, nincs tulaja.
2016. ápr. 10. 13:59
 9/14 anonim ***** válasza:

És? Ő meg a Kossuthra vágyik.

Ki van ott régebben, ki a rangidős? Nem te.

Ettől kezdve nyasgem...

2016. ápr. 10. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Besz0ptad 9-es mert régebben ott vagyok!
2016. ápr. 10. 20:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!