Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Videókártya gyengeség/hiba?

Videókártya gyengeség/hiba?

Figyelt kérdés

Van egy DELL 22"-os FULL HD monitorom D-sub és DVI-D csatlakozóval.Dvi-al szeretném használni mivel azt mondták a digitális valamivel szebb (bár D-subbal is gyöngyörű).

Viszont már máshol kipróbáltam ott működött itthon viszont a Geforce 6200 128 mb-os videókártyámon van egy DVI-I csatlakozó és DVI-D kábellel nem működik a monitor (kiírja ,hogy no input meg power safe mode).

Lehetséges ,hogy a videókártya gyenge a digitális Full hd-hoz ? (bocsi a hülye kérdésért)

Úgyis szeretnék venni egy jóval jobb videókártyát ,de kiváncsi vagyok ,hogy miért nem megy,csak úgy ha DVI-I -D-sub átalakítóval csinálom...



2016. ápr. 13. 23:02
 1/2 anonim ***** válasza:

Szóval a monitor tud üzemelni azzal a kábellel ami otthon nem megy? Akkor a videókártya lesz a ludas.

Normál esetben működnie kellene, de ha a csatlakozóban pl. rossz egy érintkező, akkor nem fog menni.

2016. ápr. 14. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Igen,máshol azzal a kábellel próbáltam ki...

Akkor ezek szerint a videókártya a hibás?

2016. ápr. 14. 14:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!