Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Vírusos a gépem hogy oldjam...

Vírusos a gépem hogy oldjam meg? (lent)

Figyelt kérdés
A virus nevét nem tudom de ujra telepítettem a gépem (a winyót (hdd-t) nem formáztam)! De mégis mit tudnék tenni? A formázás bisztosan segít? mennyibe kerül megvenne egy op-rendszert? pl.: win 10.

2016. ápr. 17. 19:33
 1/6 anonim ***** válasza:
formázd le,de a fontos cuccosokat szedd le vmire. Vagy még azelött megpróbálhatod a Hitman Pro-t vagy az ADW Securityt vagy vmi ilyen nevűt.
2016. ápr. 17. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Épp azért "élte túl" a vírus az újratelepítést, mert nem formáztad le a merevlemezt. Ha telepíteni tudsz, nagy probléma nincs.


Mentsd le azokat, amik számodra fontosak, és formázással egybekötött újratelepítést csinálj még egyszer, elvileg ezek után nem lehet vírusos.


Megvenni egy operációs rendszert nem rettenetesen drága, de szerintem fölöslegesen kidobott pénz. Az eredetileg megvásárolt Windows is pont ugyanúgy ki van téve a vírusoknak, mint a "lopott" operációs rendszerek.

2016. ápr. 17. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
2. válaszoló, igen ezzel tisztában vagyok de nyugotabb a szivem az eredetivel :D
2016. ápr. 17. 20:43
 4/6 A kérdező kommentje:
De köszi a válaszokat... :D
2016. ápr. 17. 20:44
 5/6 anonim ***** válasza:

30 ezer az ára. Én itt vettem. Ezt telepíted, valódi, ezért a Win10-re tudod frissiteni.

[link]

2016. ápr. 18. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Mindenkinek nagyon köszönöm!! :D
2016. ápr. 18. 19:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!