Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Magától felugró menüpont...

Magától felugró menüpont smart tv-n! Mitől lehet?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Pár napja csinálja a samsung smart tv-m, hogy magától felugrik a menüpont! Az a bosszantó, hogy folyamatosan ez van, percenként többször is! Már a hálózatból is kihúztam éjszakára, frissítettem, visszaállítottam a gyári beállításokat is, tényleg mindent megpróbáltam, de semmi... :( már arra is gondoltam, h elnyomkodta hátul a tévén a joystickot a gyerek, és vhogy beragadhatott, de látszólag semmi baja annak se! :( így sajnos élvezhetetlen az egész! Tudtok segíteni?
2016. ápr. 19. 15:25
 1/3 axonbite ***** válasza:
a joystickot ha lehetséges vegyétek le a tv-ről. ha a hiba továbbra is fenn áll távirányítót rakjátok kellő távolságra a tv-től vagy elemek ki a próba ideje alatt hátha az csinál valamit vagy vizet kapott.a végén ha nem változik semmi mindent húzzatok le a tv-ről fokozatosan így talán kiderül maga a tv rossz vagy valami eszköz okozza a hibát.végül ha nem oldódik meg akkor szakszervibe kell adni.
2016. ápr. 19. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszodat Kedved első!

A joystick beépített, így sajnos nem tudom leválasztani! Az elemet már vettük ki, sajnos semmi köze a távirányítónak hozzá!

2016. ápr. 19. 15:48
 3/3 anonim ***** válasza:
Melyik menupont ugrik fel?
2016. ápr. 21. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!