Mikor hozza ki a google a youtobe csatornákat? Kép lent

Figyelt kérdés

például ha beírom egy ismertebb videós nevét pl.TheVR akkor rögtön kihozza a google a youtobe csatornáját de ha az egyik ismerősöm csatornájának nevét írom be aki van kb 80 nézöje meg 3 videoja az elsö találatban ott van a 3 videója mig ha beírom a nevem: Goodluckey mindenféle angol videót hozz ki

csatornám: [link]



haveromé: [link]


Vagy netalán módosítsam a nevem valami magyarra és akkor könnyebben megtalál a google?



2016. ápr. 22. 22:20
 1/2 anonim ***** válasza:
YouTube-on kell hogy megtaláljon valaki nem Googlen de ami legnépszerűb azt adja ki a Google gondolom
2016. ápr. 23. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Ahogy az előttem lévő írta: a legnépszerűbbet fogja kidobni.


------------------------


Haverod:


Nálam nem talál semmit ami a haverodra utalna. Valószínűleg többször is nézted a csatornáját és a videóit, így Google tanul és ez alapján (is) összeáll egy találati lista, ahol olyan találatot kapsz ami számodra relevánsabb. Mivel én nem ismerem ezért soha nem is kerestem rá, így most nem is jelenik meg a találati listámon (számomra nem lenne releváns olyat előrébb sorolni, akire soha nem is néztem rá és nem is népszerű).


A "dominik klug youtube" kifejezésre is csak 6. helyen jelenik meg nálam. Előtte egy csomó vadidegen...


A "TheVR" akkor is megfog jelenni az első helyen, ha nem is néztél rá, mert népszerűek, sokan nézik őket és erre a kifejezésre egyértelműen őket fogja kidobni.


------------------------


Te:


A képeken rosszul volt írva a csatornád neve, ezért teljesen mást adott ki. A jó kifejezésre rákeresve ("Goodluckey"), pedig ad találatot. A Google a "Goodluckbuy"-ra akar keresni, de rákattintasz az alatta lévő "Inkább erre szeretnék rákeresni: Goodluckey"-ra.


Ebben az esetben már is ott egy YouTube-os találat. Csak az nem Te vagy, hanem egy Minecraft-os videós 2 videóval. Igen! Pont az a neve, ami neked! És sok-sok más is leírta már ezt a szókapcsolatot, így lesz egy jó pár találat (Twitter oldal, Vine, egyéb Japán és Koreai emberkék oldalai, stb.).


Mit tehetsz? Változtass nevet. Vagy tegyél bele valami olyat, ami még nincs.

Például a borítóképeden lévő "GoodluckeyPro" egy jó választás. Egyedi. Google két találatot ad ki. Mindkettő TE vagy! Igaz az egyik egy videó listád, a másik pedig a kedvelt videóid, DE ez TE vagy! :) Ha későbbiekben ezt ("GoodluckeyPro") használod és nézettebb/népszerűbb leszel, akkor egy idő múlva a rendes videóid is ki fogja dobni! ;)


------------------------


Remélem tudtam segíteni.

Dönts belátásod szerint. :)


Ui.: A "TheVR"-ra pedig +1! :D Bírom a videóikat! :D

2016. ápr. 23. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!