Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Műholdas Digi Tv felvétel...

Műholdas Digi Tv felvétel lehetséges ezzel?

Figyelt kérdés

[link]

Ilyen Tévénk van ez feltudja venni-e a műsoroka pvrrel?

Jelenleg nincs pendriveom ezért nem birom letesztelni

ilyet tervezek hozzá venni [link]

És ha feltudja venni milyen minőségben?

Az összes hangsávot feltudja venni?



2016. ápr. 24. 18:46
 1/9 anonim ***** válasza:
Nincs benne műholdas tuner, tehát nem
2016. ápr. 24. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
valami másféle eszközzel fel lehet venni?
2016. ápr. 24. 23:01
 3/9 A kérdező kommentje:

[link]

ez jó hozzá? a mi diginkhez kell kártya vagy mi

ebbe nem tudom hogy lehet e rakni

2016. ápr. 24. 23:30
 4/9 anonim ***** válasza:

Nem jó hozzá. "HDTV vevőkészülék a digitális FTA TV programokhoz" FTA annyit tesz, hogy kódolatlan, ingyenes csatornákhoz.

Digihez csak CI+ modulfogadós saját(!) boxot lehet használni, s ezek közül is válogatós, konkrét típust nem tudok mondani neked, mivel nem vagyok digis, ennyire sosem folytam bele a témába.

A lényeg az, hogy diginél CI+nak köszönhetően tudtommal a felvett tartalmat nem fogod tudni archiválni, azaz azt más eszközön nem fogod tudni lejátszani, sem pc-n sem médialejátszón, csak a boxon, de CI+ nélkül is ugyanígy működnek a szolgáltatói boxok, ill. a legtöbb op. rendszerrel nem rendelkező boxok. Amennyiben a digitől HD-s boxot kérsz, s fogalmam sincs miért nem tetted meg eddig, ha egyszer a TV-d is HD képes, akkor azon lesz USB csatlakozó, és felvételt is tudsz majd készíteni vele. Ez a Kaon tip. box, igényelheted, hogy miként azt kérdezd meg telefonon. [link]


Természetesen az ezzel rögzített műsort sem fogod tudni más eszközön lejátszani.


Ha nagyobb szabadságra vágysz, javaslom térj át UPC-re, fizess elő rá csak kártyásként, vásárolj egy olyan saját boxot, ami linux alapú, s akkor felvehetsz, s azt szabadon szerkesztheted is.


Léteznek olyan eszközök, amik HDMI-ről tudnak felvételt készíteni, gyak. HDMI-vel felfűzöd a boxot, ahogy régen scarttal a videomagnót, nemrég botlottam bele egy kínai androidos csodába (Tronsmart Pavo), de a Tronsmart egy kontár banda!

Analóg módon megoldható a rögzítés viszonylag olcsón egy PC segítségével, léteznek USB-s digitalizálók, amivel tudsz analóg jelről rögzíteni, de egyrészt mivel analóg jel, a minőség elég gyenge lesz, másrészt baromira kényelmetlen, egyszerűbb a távirányítón lenyomni a rec gombot, s már indul is, no meg időzítheted is a felvételt.

2016. ápr. 25. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

akkor sehogy sem lehet úgy megoldani a felvételt hogy gépről is tudjam nézni jó minőségben?

még a szüleimnél élek és itt nincs semilyen kábeles szolgáltatás upc-től sem digitől ezért van műholdasunk

2016. ápr. 25. 18:05
 6/9 anonim ***** válasza:

Jaaaaa... nem is kábeles UPC-re gondoltam, hanem műholdasra, (UPC Direct), igaz, így, hogy több box van, elég nagy lenne a költsége a váltásnak.

Sajnos tudtommal nem lehet, de mindenesetre itt érdeklődj, hogy a gyári HD-s boxal felvett műsor PC-n szerkeszthető-e, ill. ha nem, saját boxal megoldható-e, ha igen, milyen tip. boxal oldható meg, előfizetők erre biztosabb választ tudnak adni: [link]

Mondhatnám, hogy hívd fel a Digit, de semmi értelme, a kérdést sem értenék, nem hogy válaszoljanak rá...


De ha nem vagyok tolakodó, megkérdezhetem mi az a tv-s műsor stb. ami nem található meg torrenten?


Nem tudok tapasztalatokat írni a Tronsmart Pavo-ról, de ha külső felvevő az egyetlen megoldás, javaslom, hogy keresgélj róla infót, véleményeket, biztos fogsz találni. Erről a készülékről van szó: [link]


[link]



Jófogásnál előre soha ne utalj!!!

2016. ápr. 26. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Megérdeztem facebookon a digiseket és azt monták hogy:

Csak az általunk biztosított beltéri egységekkel működik a szolgáltatás. A rögzített műsor lejátszása csak és kizárólag azon a készüléken lehetséges, amellyel a rögzítés is történt.

Egyébként a LazyTown sorozatot szeretném felvenni a Boomerangról ez fent van nCoro-n de eléggé rossz minőségben. + nekem mind az 5 hangsávjára szükségem lenne

2016. ápr. 26. 20:05
 8/9 anonim ***** válasza:
A műholdas DIGI-t nem ismerem. De a DIGI (DVB-C) kábel tévés változatánál, a DIGI ad ki az ügyfeleknek olyan HD-s set-top-box-ot amely rendelkezik PVR funkcióval. Igaz ezekhez a set-top-box-okhoz kell egy külső tárhely. Mert maga a set-top-box nem rendelkezik winchesterrel. És szintén csak a set-top-boxal játszhatóak le a felvet műsorok.
2016. aug. 1. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

#8

A műholdas Diginél pontosan ugyanez van. A Kaon box-on tökéletesen müködik a PVR, amennyiben külső merevlemezt használsz, a pendrájvoknál van amelyik akadozik vagy éppen lefagyasztja a beltérit.

2016. aug. 1. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!