Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Mi húzhatja le a videókártyát?

Mi húzhatja le a videókártyát?

Figyelt kérdés

Sziasztok


Most vettem egy Asus Strix gtx 960 OC 4Gb videókártyát.

A jelenlegi config-om:

Processzor: FX 6100 alap órajelen

Alaplap: Asrock 970 extreme 3

Memória: 8 Gb 1600 MHz Kingston

HDD: 500 Gb

SSD Samsung evo 750 120 Gb

Táp: FSP Hyper 500W

Videókártya: Asus Strix GTX 960 OC 4Gb

OP rendszer: Win10


A Rise of the Tomb Raider low grafikán is akad, de ilyen 20 fps-re is ledroppol, és gondolom egy 70 ezres kártyánál nem így kellene futnia.

Főleg, hogy a League of Legends is max grafon kb 75-80 FPS-sel megy, de akár 30-ra is leesik időnként.

Tudom, hogy az FX 6100 nem a legjobb proci de azért neten utána néztem és elvileg high-on vinnie kellene mindent

A kérdésem az lenne szerintetek mi húzza le a teljesítményt?



2016. ápr. 25. 00:02
 1/1 doni1201 ***** válasza:

A GTX 960 ki tud hozni 40 FPS-t az új Tomb Raiderből magas beállításokon FullHD-ben egy i5/i7-es processzorral. Mediumon simán lehet 50-60 FPS is.


A processzor viszont igen csak a játék minimumát súrolja, szóval az lehet a gyenge pont. A többi alkatrészbe ránézésre nem nagyon lehet belekötni.

Túl kéne pörgetni az FX 6100-ast.


A megakadásokat még okozhatja pl. a gyenge/haldokló HDD, régi driver vagy a 'túltuningolás' is.

2016. ápr. 25. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!