Playstation 3 vagy Xbox 360?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Szerintetek az xbox 360 jobb mint a Playstation 3, vagy a ps3 jobb mint az xbox 360? Ezt úgy értem,hogy melyik konzol stapabírobb,vagy a játékok jobban futnak az egyik konzolon mint a másikon. Nekem xbox 360 kar volt már a kezemben és játszottam vele,de ps3-mal még nem játszottam. A két konzolról annyit tudok,hogy a ps3 a fat az nagyon rossz,és az xboxnál is fat a rossz és az arcade. Ebből nem tudom mi igaz ezért kérdezem meg,hogy melyiket érdemes megvenni? Kinek mi a véleménye egyik avagy másik konzolról?

#Ps3x360
2016. ápr. 25. 10:24
 1/5 anonim ***** válasza:
egyik se
2016. ápr. 25. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ha a kettő közül kell választani, akkor általában a 360at javasolnám. Az előző konzolgenerációban az volt az elsődleges és fő platformja a legtöbb kiadónak. Azok a játékok amik mindkét gépre megjelentek szinte kivétel nélkül jobban futnak 360on. A kontrollere fényévekkel jobb. Amit a PS3 előnyének szoktak felhozni az az, hogy az utolsó éveiben jött rá pár nagyon jó exkluzív (míg a 360on inkább az elejétől a közepéig volt ugyanez).


360ból és PS3ból is három fajta van ha jól emlékszem. Fat, Slim és SuperSlim (PS3) / Slim Model E (360). 360ból a Fat model biztos nagyon megbízhatatlan (de nem is nagyon lehet kapni) a többivel nem lehet melléfogni. Annyit érdemes tudni, hogy mindegyik gépből jött ki olyan amihez nincs merevlemez (de olcsóbb). Ilyet nem javaslok semmiképp venni (bár utólag is vehetsz hozzá szóval nincs nagy kár ha olyat veszel). PS3on kötelező telepíteni a játékokat a gépre ezért ott lehet játszani sem tudsz anélkül, 360on csak néhányat, viszont ha nem telepíted elég hangos a gép.

2016. ápr. 25. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Hopp egy fontos dolgot elfelejtettem. PS3on ingyen lehet a neten multizni, míg 360on fizetni kell érte (asszem az éves díj olyan 15e körül van), viszont sokkal jobb a multiplayer rendszere cserébe, például tudsz akár 8 barátaoddal chatelni akármilyen játékkal is játszotok.
2016. ápr. 25. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi a választ #2 és #3 amúgy ha veszek akkor használtan és multit felejtem hiszen flasheltet szeretnék.+annyi lenne a kérdésem,hogy 360 on lehet feltelepíteni játékot,ha ki van flashelve a gép?
2016. ápr. 25. 13:34
 5/5 anonim ***** válasza:

Igen elvileg ugyanúgy lehet rajta mindent csinálni ha flashelve van. Nekem volt olyan barátom is aki flashelve használta multizásra, de ahhoz oda kell figyelni nagyon (milyen flash, milyen írott játékkal megy), mert ha észreveszik akkor letiltanak a netről.


Viszont sok helyen árulnak ilyen eleve letiltott gépeket olcsóbban, tehát ha nem érdekel a multiplayer akkor neked persze az is jó.

2016. ápr. 27. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!