Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Azt hogy tudom megnézni, hogy...

Azt hogy tudom megnézni, hogy van-e az autórádiómon hátul AUX kimenet?

Figyelt kérdés

Azaz milyen fajta csatlakozónak kell lenni az autórádión (Kenwood KDC-3034), hogy tudjam kivezethető-e rajta egy AUX valahova, hogy tudjak telefonról zenét hallgatni?

Valami ilyesmire gondoltam: [link]



2016. ápr. 30. 14:37
 1/6 anonim ***** válasza:

Nem kell megnézned.

Egyszerűen nincs.

2016. ápr. 30. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Akkor hogy lehet régi magnósra is kötni utólag? Videón is van youtube-on hogy valamit átköt de annyira nagyon jó minőségű hogy alig látni valamit.
2016. ápr. 30. 15:39
 3/6 anonim ***** válasza:

Kazettáson a szedőfejre csatlakozol és kész.

[link]

Vagy veszel egy kazetta adaptert ha nem értesz hozzá:

[link]

2016. ápr. 30. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Ez nem kazettás... attól azért újabb, de csak CD-t fogad illetve rádió van rajta. De én usb-ről vagy aux-ról akarnék zenét hallgatni.
2016. ápr. 30. 16:10
 5/6 anonim ***** válasza:

Fm transzmitter

[link]

2016. ápr. 30. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Azt már néztem, de úgy tudom nem valami jók, illetve lehet van jó de honnan tudjam hogy melyek azok a típusok amik jól szólnak?... Tizenezreket nem akarok kiadni egy jó féléért, annyiért inkább veszek egy olcsóbb de márkás usb-s fejegységet.

Amúgy eladó a mostani fejegységem (ha nem találok értelmes Fm modulátort).

2016. ápr. 30. 21:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!