Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Szeretnék venni egy Oculus...

Szeretnék venni egy Oculus Riftet, és elmondanátok, hogyan kell csatlakoztatni a géphez, és összeköttetni a játékkal?

Figyelt kérdés

[link]


Ezt találtam neten, és minél hamarabb meg szeretném venni, csak nem tudom hogy ezen az oldalon vegyem e, vagy egy másikon.Ez most komoly hogy 10ezer forint?Nem egy átverés?



2016. máj. 2. 05:40
 1/6 anonim ***** válasza:

Ez nem Oculus Rift. Ez csak egy műanyag szemüveg, amibe belerakhatod az okos telefonodat, amin osztott képernyős 3D-s alkalmazásokat lehet futtatni. pár percig vicces.

1-2 dollárért lehet venni ennek a papír változatát.


Szerintem elég drága. Alin fele ennyiért adják:

[link]

2016. máj. 2. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:

arra készülj fel ha ocolus rift-et akarsz, ahhoz nagyon erős számítógép is kell. egyébként a hivatalos oldalról tudod megrendelni ha jól emlékszem 30-40 ezer körül van


[link]

2016. máj. 2. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
bocsi javítok, jelenleg az oldalon 599.00$ ami kb 280 ezer forintnak felel meg..
2016. máj. 2. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Wadmalac ***** válasza:

Ez nem Oculus.

De jól el lehet vele szórakozni egy izmos android telóval, a 3D-s, 360 fokos videókkal meg egyre több elég jó VR játékkal a google play-ről.

Van egyébként egy lehetőség, a Trinus nevű progi segítségével a PC-n játszott játékot az androidos telódon, ilyen szeüvegben tudod játszani, wifi kapcsolaton át. Sosem teszteltem még, mivel és milyen minőségben használható.


Oculust 40 alatt nem kapsz. És iszonyat hardver kell a pc-be, hogy működjön is normálisan a hemüveg, egyelőre meglehetősen kevés játék támogatja.

2016. máj. 2. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindnekinek a választ!

Azt hittem hogy ez egy rendes oculus rift.De akkor nem.

Mégsem veszem meg ezt :D Főleg ha nem géphez való.

2016. máj. 2. 17:04
 6/6 Brandon41 ***** válasza:
Tényleg tök jó hogy azt se tudod hogy hogyan néz ki az oculus rift, ha a többiek nem szóltak volna akkor szerintem simán megvetted volna azt a a sz*rt.
2017. márc. 8. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!