Na ez hosszú lesz! Valaki elmagyarazza nekem a Kali Linux-ot? (többi lent)

Figyelt kérdés
Szóval, azt tudom hogy valamiféle hack-dolod de azon belül? ez megengedett? ha nem akkor mi van ha pl rajönnek? és ezt telepiteni kell? ugy pl. mint a windows-t? részletes informaciot pls

2016. máj. 2. 19:11
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Egy sima Linux disztribúció, amiben sok hálózatbiztonsági program van, ami attól hogy fel van telepítve még nem illegális.


Amúgy bármilyen Linuxra felrakhatod egyenként a programokat, csak itt összegyűjtötték egy disztribúcióba.

2016. máj. 2. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Oké de nekem igazabol fogalamsm sincs miről beszélsz :D én csak néztem egy videot és mondtak ezt a Kali Linux-ot valami féle hack dolog és arra lenne szükségem hogy valaki szó szerint magyarazza el mi ez..
2016. máj. 2. 19:15
 3/11 anonim ***** válasza:
És akkor azt meg fogod érteni? :))
2016. máj. 2. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
man
2016. máj. 2. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
:D igen, megfogom:D írj üzenetet
2016. máj. 2. 20:13
 6/11 anonim ***** válasza:
40%

Ok, a kali linuxot felrakod úgy, mint egy windowst, de nagyon vigyázz, mert teljesen illegális hacker cucc, már ha felrakod attól félig hacker leszel. Na most, install után, belépsz (vigyázz, minimum 42 karakteres jelszót kell megadni, ami egyetlen értelmes szót sem tartalmazhat), ezt követően fogsz látni egy nagy piros gombot. Na ettől leszel teljesen hacker, mert csak kijelölöd a célpontot, és már fel is törted a másik gépet, onnantól nem lesz tűzfal, ami megállítson.


Edward Snowden is ezt használta

2016. máj. 2. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
ha a linux telepiteshez is segitseg kell, akkor sokat kell tanulnod hogy "hekker" legyél. + megbizhato angol+keszseg
2016. máj. 3. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Alain Delon ***** válasza:

"Elég csak a googleba beírni,kali linux magyar, és rögtön jön a sok idióta barom,a gyakorikérdéseken, a hogy kell telepíteni, satöbbi kérdésekkel. Na ez a 99% amiről beszéltem,a full kretének,akik megnéztek a youtubon két videót,és azt hiszik hackerek,és ha letöltik a kalit,majd mindent fel tudnak törni."

[link]

2016. máj. 3. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

na jo nem akarok parszt lenni, leirom nagy vonalakban.

eloszor kell egy win10 pc, egy iphone (min. 5, droiddal nem mukodik), es stabil internet, es 4 giga szabad hely az iphone-on. windowsal letoltod a kali iso fajljat, atmasolod az iphonera, ott kicsomagolod a fokonyvtarba. fontos hogy pc-rol masold es kabelen! es ujrainditod az iphone-t. mikor bekapcsolnad, kozben nyomni kell a kozepso gombot es az iphone megtalalja az iso fajt es automatikusan elinditja. kozben windowsra leszeded a virtual boxot, es benne feltelepited a kali linuxot. legalabb 6 giga ramot hagyj neki a beallitasokban, kulonben a feltoreseknel sok ideig fog tartani. a windowsos pc az iphone-t megtalaja automatikusan boot kozben, ha ugyan arra a halozatra vannak kapcsolva (az iphone-nak gyorsabb a wlan kapcsolata, es nem feltuno a szervernek ha rajta keresztul probal valaki biteket lekeredezni az sql adatbazisbol). majd a pc-n a kali menubol elinditod az ndsiwrappar-re, ott beirod az url-t, bepipalod hogy jelszot is akarsz kapni, aztan varsz. kb ennyi.

2016. máj. 3. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Kösz mindenki :D utolsó: de megnéztem pár videót és semmit sem emlitenek arról hogy kellene iPhone.. mert van iPhone 6s plus (128gb) -om de nem nagyon akarom belekeverni az iPhone-t :D
2016. máj. 3. 20:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!