Spongyabob róbert kérdése:

Vettem egy videoseven lcd ltvh20 tvét távirányito nélkül de van egy univerzális távirányitom hogy kell be álitani hogy tvémhez jo legyen?

Figyelt kérdés
2016. máj. 3. 19:39
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
A távirányítóhoz kapott táblázatból kikeresed a hozzá való kódot.
2016. máj. 3. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
De távirányitomhoz nincs táblázat azèrt irtam kèrdèst
2016. máj. 4. 05:12
 3/11 A kérdező kommentje:
Távirányitot csak ugy kaptam szoval aki tudja hogy kell videseven tvhez be állitani az irja már le
2016. máj. 4. 05:15
 4/11 anonim ***** válasza:

"Távirányitot csak ugy kaptam"

Veszel egy olyat amihez vannak kódok, ilyen egyszerű.

Vagy megkeresed magadnak a kódtáblázatot a távirányító típusa alapján, amit sikerült bölcsen elhallgatnod eddig.

2016. máj. 4. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
De nem oltogatásokat kèrtem habem hogy az univwrzális távirányito vezèrelje a tvèt
2016. máj. 4. 11:12
 6/11 anonim ***** válasza:

"Veszel egy olyat amihez vannak kódok, ilyen egyszerű.

Vagy megkeresed magadnak a kódtáblázatot a távirányító típusa alapján,..."

Ez nem oltogatás volt a kolléga részéről, hanem a két lehetséges megoldás...

2016. máj. 4. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
De nem tudom mien a tipusa nincs sehova rá irva
2016. máj. 8. 20:32
 8/11 anonim ***** válasza:

"De nem tudom mien a tipusa nincs sehova rá irva"

És szerinted mi honnan a bánatból tudjuk?

2016. máj. 9. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Akkor, hogy egyértelmű legyen számodra a dolog:

1.Minden univerzális távirányítónak saját kódtáblázata van, más típusé nem jó hozzá.

(Típus alapján a neten rá lehet keresni)

2.Nem biztos, hogy az adott márkájú tv-k közül mindet kezeli a kóddal.

(ilyenkor az automata keresést lehet használni, de ahhoz is ismerni kell a táv kezelését)


Magyarul: leírás, vagy típus ismerete nélkül nem fog menni. (szerintem a tv-d típusát is pontatlanul írtad le, bár ez jelen esetben mindegy...)

2016. máj. 9. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Tessék. Ez működik vele, nem kell állítgatni, csak elemet bele és ha a tévé jó, akkor vidáman fogja kapcsolgatni.

[link]

Vagy ha drága, akkor vehetsz ilyet, nem csak a neten hanem százas boltban, Spárban, piacon, stb.

[link]

Ez utóbbival nem garantált hogy teljes körűen fog működni, az sem hogy fog működni egyáltalán.

Szerintem ezzel ki is merült a neked nyújtható segítség.

Ja, ez egy analóg tv, analóg kábeltévével működik csak, plusz van rajta RCA és VGA, cserébe 600x800 a felbontása (ha 5 ezernél nem adtál érte többet akkor még elmegy).

Ha van set-top box, összekötheted vele és nem kell távirányító sem a tévéhez, a rajta lévő kezelőgombokkal be lehet kapcsolni és AV módba váltani, hangerőt állítani. A többi a box távkapcsolóján vezérelhető.

2016. máj. 9. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!