Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Segitenétek? Még ma elkel...

Segitenétek? Még ma elkel döntenem h ps2 vagy xbox 1 veszek de én nem igazán értek ehez? Info lent

Figyelt kérdés
Hazsnált mindkettö egy üzletben venném állitolag mind2 kivan csipelve és a ps2ben uj fej is van ez 22ezer lenne és a vékony változat , de a tesom is volt ott neki azt mondták nincs kicsipelve az xbox de lehet azota megcsinálták ez 15ezer lenne de a régi 1es készülék.Na most melyik érné meg jobban szerintetek?? És az gond h megbeszéltük h az xboxot veszem(az eladobal) és meggondolom magam akkor nem szolhatnak nem?:D segitsetek lécci
2010. ápr. 8. 12:26
 1/7 anonim ***** válasza:
ps2-őt venném :D bár inkább a helyedben csajoznék :D
2010. ápr. 8. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
bocs nem vagyok lezbi
2010. ápr. 8. 12:34
 3/7 anonim ***** válasza:

Hát inkább ps2-őt venném nekem is az volt aztán eladtam és vettem egy kicsippelt xbox classicot aztán mikor le akartam tölteni játékokat hozzá akkor alig volt hozzá játék de a ps2-höz egy csomó új játék pl:tranformers,resident evil 5

úgyhogy jobban megérte volna nekem is a ps2-nél maradni.

2010. ápr. 8. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
volt ps2 slimm a Saturnban 15 ezerért is, csak azóta elhordták.
2010. ápr. 8. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
második válaszoló,resident evil 5 mióta van ps2re?egyébként ps2,mivel xbox classiscra már nem nagyon találni játékokat a sem a neten sem a boltokban.
2010. ápr. 8. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
mindenképpen Xboxot vennék nagyon kényelmes a kontrollere sokkal szebb a grafikája és még sorolhatnám + Xbox live szóval semmiképen ne a Ps-t válaszd ... szerintem.. :D remélem segítettem :D
2010. ápr. 8. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Xbox Live régi xboxon nem lesz,úgyhogy ps2!!
2010. ápr. 8. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!