Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » 50, 000Ft os asztali számítógé...

50, 000Ft os asztali számítógéptől mit lehet várni teljesítményileg?

Figyelt kérdés

50,000 Ft èrt szeretnèk venni egy asztali számítógépet,mivel ennyi a keret rá nem tudom hogy mennyit lehet kihozni ebből az árból ?

Nem fő szempont a játèkra valóssága mert akkor 300,000Ft ba is gondolkodhatnèk.A fő hogy kellemes játèk èlmènybe fusson a League Of Lenged játèkot

Szeretnèm kèrni aki ebben a tèmába otthon van aktív jellem hozzá èrtő hogy 50,000 Ft èrtèkű számítógéptől mit lehet várni tőle teljesítmènyileg.

A normális pozitív válaszokat Előre is nagyon Köszönöm !


2016. máj. 4. 18:48
 1/9 anonim ***** válasza:
A league of legends simán menni fog rajta meg a böngészés is stb,de cd-s játékot nem hinném hogy nagyom vinni fog,max akadozva
2016. máj. 4. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Új gépet ennyiért nem kapsz olyat, amivel élvezhetően lehet LoL-ozni. Én korábban sokat LoL-oztam egy gyengébb gépen, minimum grafika mellett, ha nem volt mozgás, 10-15 fps-sel ment a játék, mozgásnál ez leesett 4-5 körülre, nagyobb mozgásoknál (csata stb.) sokszor szaggatott is, úgyhogy egy idő után nem is játszottam már többet, amíg nem lett új gépem.


Szóval újat nem, de használt gépet már kaphatsz olyat, ami tűrhetően elviszi. Minél jobb videókártyája legyen, plusz ha elvagy úgy, hogy alig van hely a gépen, akkor inkább egy kisebb SSD a vincsi helyett. Persze ehhez találni is kell egy olyan használt gépet, ami pont ilyen, de nem reménytelen a dolog.


Csak olyan helyen vegyél, ahol értékelhető garanciát kapsz rá! (Nem 3 nap meg más effélék!)

2016. máj. 4. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Első vagyok

Még egy tipp:Windows 10-et ne nagyon telepíts rá mert viszonylag nagy helyet foglala és csak lassítaná a gépet

2016. máj. 4. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
[link] Jó keresést,de előre ne utalj!
2016. máj. 4. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
50000.- monitorral együtt?
2016. máj. 4. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Annyit hogy bekapcsoljon és működjön. DE ezen felül nem sokat.
2016. máj. 4. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Hát skacok Nagyon Köszönöm válaszaitokat !

Köszönöm a linket is.

Viszont lenne egy konfiguráció nagyon èrdekelne a saját szemèlyes vèlemènyetek róla. :)

[link]

2016. máj. 4. 21:03
 8/9 anonim ***** válasza:

A proci sebessége nem rossz az árkategóriában, de én nem játszanék olyan géppel, amiben nincs dedikált videókártya. Ennek a beépített cuccnak a teljesítménye az ötöde az én ötéves, akkor középkategóriás, mostanra már jócskán elavult videókártyám teljesítményének.


[link]


Ezen úgy akadna a LoL, mint a veszett fene. Szerintem a legjobb esetben is csak épp hogy elfogadható fps-t lehetne kicsiholni belőle, minimum grafika mellett.

2016. máj. 4. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Ez igaz èn is így vèlem

,,kis" fejlesztès árán erős jó hűtèsel rendelkező vidikari,combosabb RAM ès úgy-ahogy botladozva jó lenne :)

2016. máj. 4. 21:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!