Karancs221 kérdése:

Milyen hangfalt ajánlotok nekem 50-60 ezer FT-ig ami kültérre és beltérre jó egyaránt? Többi lent!

Figyelt kérdés

Nos az lenne hogy a nyáron tervezek venni egy hangfalat amely jó kültérre és beltérre egyaránt, házibulihoz stb... Az a fő szempont hogy jó basszust,tiszta hangot adjon ki.

Szerintetek ez milyen mivel nem nagyon értek én ebben a szakmában: [link]



#hangfal #erősítő #tiszta hang #passzív #aktív #basszus #aktív hangfalak #passzív hangfalak
2016. máj. 5. 17:23
 1/3 anonim ***** válasza:

Ez semmi.

Túl sokat vársz 60ért amúgy, ami akkora hangerőt tudjon, hogy elég legyen egy házibulihoz, de nagy basszusa is legyen. Erősítőd van hozzá, vagy az legalább van valami értékelhető, mert amit linkeltél, abban van az is. Ha még az is kell, akkor végképp nem elég semmire.

2016. máj. 5. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

[link]


Amit linkeltél abban nagyon rossz hangképű hangszórók vannak... Nézz utána, hogy mi a különbség a piezo és a selyem dóm magassugárzók között. Az általam linkelt hangszóró nem lenne olyan hangos, de egy sokkal jobb színvonalat képvisel, jobb design-al... Sok sikert a választáshoz! :)

2016. máj. 19. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 skull 1234554321 válasza:
Én a helyedben valamilyen Reflexet néznék a neten pl:Reflex r 300 bár nemtudom mekkora kell
2016. jún. 13. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!