M4rK 8888 kérdése:

PlayStation4ben van valami tuláram védő? Mert ha az áramköron elindítunk egy nagyobb teljesítményű gépet akkor a PS leáll. Utána ha beakartam kapcsolni csak a kék led villogott majd kihúztam vissza dugtam a konnektorba majd bekapcsoltam, bekapcsolt

Figyelt kérdés
A biztosíték nem lett leverve és semmi más sem kapcsol ki csak a PS4. És mindig akkor ha nagy teljesítményű gépet használunk a hálózaton

#PlayStation 4 #túláram védő
2016. máj. 7. 22:46
 1/2 anonim ***** válasza:

Nemrég nekem is ilyesmit csinált a személyi számítógépem, mert hülye voltam, és nem vettem hozzá jobb túl áram védettségű elosztót.

Ahogy lecseréltem már soha többé nem fordult elő.

Ebbe van amúgy bedugva a PS4 is de azt hiszem egyszer se volt az egyik bekapcsolt állapotában a másik elindítva.Minden esetre egy 4-8 ezer forintosat a konzol is megérdemel. Tegyél egy próbát!

2016. máj. 9. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ :) és szerinted egy szünetmentes táp vagy egy túlfeszültség védős elosztó a jobb?
2016. máj. 10. 06:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!