Led cipő-mi lehet a baja?

Figyelt kérdés

Két hónapja van egy led cipőm,aminek ugye világítania kéne.Nekem is,és egy barátnőmnek is van ilyen cipőnk a suliban,de egyikünknek sem a megfelelő.Nos,mivel tudom hogy még nem olyan elterjedt ez a cipő itt magyarországon ezért nem várok sokat(őszintén mondom,nem nagyképűen mert így van)de azért próbáljuk meg.Szóval amiket észrevettem:

1.A bal lábamon,belül máshogy világít(pl:lilára állítom akkor kék)

2.Ha lábujjhegyre próbálok állni,nem világít,csak belül vagy három izzó vagy mi a neve annak.

3.Hiába töltöm,20-25percnél tovább nem nagyon bírja

Szervízbe kéne vinni,hátha ott talán tudnának kezdeni vele valamit? :(



2016. máj. 8. 14:47
 1/5 A kérdező kommentje:
ja és a talpa gumi szóval vízálló.Nem is merem kivinni esőben,talán vízzel még nem is érintkezett.
2016. máj. 8. 14:49
 2/5 Szirty ***** válasza:

"2.Ha lábujjhegyre próbálok állni,nem világít,csak belül vagy három izzó vagy mi a neve annak."


Segítek: LED! :-)

2016. máj. 8. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Mikor azt varod hogy erkezik egy normalis valasz...😅
2016. máj. 9. 12:39
 4/5 Szirty ***** válasza:

Az internet pöcegödrében állsz köldökig...

(csak szólok)

2016. máj. 9. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Szirty ***** válasza:

Jah.. bocsáss meg, nem tudok az országban LED cipő márkaszervizet. Sajnálom. :)


Megspórolok egy kört arra az esetre ha meg akarnád kérdezni hogy akkor miért írok: Mert megtehetem.


Van egyébként ötletem arra hogy mi lehet a hiba oka, de nem írtam le mert valószínűleg nem lennél képes a hiba elhárítására (ahogy egyébként én sem).

Ezek a fröccsöntött műanyag xarok általában nem javíthatók. Kuka. Eleve így gyártják.

Bármi lehet, de ha ez a helyzet akkor nem nagyon valószínű, hogy egész iparág épülne ki a szervizelésére.

2016. máj. 9. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!