Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Az a kérdésem hogy egy hangfal...

Legovix kérdése:

Az a kérdésem hogy egy hangfal vásárlás előtt vagyok és nem tudom eldönteni hogy meg éri az a hangfal amit kinéztem. Ide teszem a linket:www.electronic-star.hu/Ket-monitoros-hangfal-Skytec-h azi-studi-_i2048. htm megéri vagy nem?

Figyelt kérdés
2016. máj. 10. 22:24
 1/8 anonim válasza:

Nem ismerem ezt a márkát, de azért ennyi pénzért az biztos hogy "házi stúdió" az nagy túlzás. Önmagában, mi az hogy "monitoros" hangfal? :'DDD


Hogy az árához képest jól szól-e arról fogalmam sincs, google-ön keresgélhetsz, illetve a legjobb lenne bemenned valami boltba ahol ki lehet próbálni több félét, és válassz. (Bestbyte, MediaMarkt, bármi ilyesmi)

2016. máj. 10. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Ezek a hangfalnak nevezett valamik arra jók csak ,hogy szóljon valami azt kész!


Ha tényleg egy rendes hangzással (de nem közép/felsőkategóriás) megáldott hangfalat akarsz akkor gyűjtögess még hozzá! Esetleg nézegess apróhirdetési oldalakon használtan!


Ezeknél hidd el ,bármi jobb csak ne ez!!!

2016. máj. 11. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszi srácok hogy válaszoltatok rá majd még megfontolom.
2016. máj. 11. 10:06
 4/8 anonim ***** válasza:

Jonak tunik.

Apropo, a monitoros hangfal az az a hangfal amit a zenekar fele forditasz hogy hallja sajat magat.

2016. máj. 11. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Utolsó: Az nem monitoros hangfal hanem kifejezetten úgy hívják ,hogy: MONITOR! (Kontroll)!
2016. máj. 11. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
51%

(#1 voltam)

Igen, én is ezen röhögtem, hogy annyira igénytelen az egész hogy egy ilyen hiba sem érdekel senkit.

Amúgy ha már beszélünk róla, azért a monitor az nem egészen ugyanaz mint a kontroll. Monitor olyan hangfal amit alapvetően ilyen precíz visszahallatásra találtak ki, általában stúdióban használják (nagyon lineárisan, színezés nélkül adja vissza a hangot). Kontroll az az amit mondtál, bármi amivel magadat hallgatod élőben vissza. Persze nem zárják ki egymást, kontrollnak lehet monitor hangfalat használni minden probléma nélkül.

2016. máj. 12. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Minden tisztelt a profiknak!

De itt a kerdezo csak kimasolta az elado weboldalarol: "Két monitoros hangfal". Nem kell rogton lehurrogni, inkabb elmagyarazni.

2016. máj. 12. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Akkor ez most nem jó zene hallgatásra vagy igen?
2016. máj. 18. 19:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!