Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Miért nem működik az MP3...

Miért nem működik az MP3 lejátszóm? Lent több.

Figyelt kérdés
Na szóval, még kb. 4 éve kaptam karácsonyra, akkor nagyon sokat használtam, aztán kb. 3 éve a fiókban porosodott, mivel a telefonon hallgattam inkább zenét. Viszont a telefonom nem bírja ki a netezés, zenehallgatás, fényképezést egyszerre (10 óra hosszás út, töltő nélkül) ezért az MP3-ba áttettem a micro sd kártyát és kipróbáltam. Nem működött. Majd gondoltam lehet lemerült, és felraktam töltőre, töltődött is, mivel oldalt világított narancssárgán, 3 óra múlva levettem, bedugtam a füllhallgatót, és nem szólalt meg semmit. Visszaraktam töltőre és úgy próbáltam ki, úgy pedig szólt. Magyarul csak akkor működik mikor töltőn van. Ez miért van?? Amúgy MyAudio MA C50 pink

2016. máj. 12. 15:26
 1/2 anonim ***** válasza:
Túl sokáig volt lemerülve, a mélykisülés tönkreteszi a Li-Ion akkukat, ezért is megy a töltőrül
2016. máj. 12. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
töltőről
2016. máj. 12. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!