Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Összetört a tabletem képernyőj...

Összetört a tabletem képernyője, és nem érzékeli az érintést. Ebben az esetben mit kell rajta kicserélni? Az érintőüveget?

Figyelt kérdés

2016. máj. 15. 13:06
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Igen, az érintőüveget, feltéve, hogy különválasztható a kijelzőtől.

Van ahol csak egybe megy a csere.

2016. máj. 15. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Köszi! :)

És azt nem lehet tudni, hogy ez mitől függ, hogy egyben kell-e cserélni a kettőt, vagy elég az érintőüveget?

Típustól, vagy a törés súlyosságától?

2016. máj. 15. 20:13
 3/7 anonim ***** válasza:
A tablet típusának ismerete nélkül még Uri Geller se tudja megmondani. (Vagy mégis?)
2016. máj. 15. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Medion E7332
2016. máj. 15. 22:46
 5/7 anonim ***** válasza:

Szerintem itt csak az ún. digitalizáló üveg réteget kell cserélni.

Rendeld meg eBayről vagy AliExpressről és csináld meg magad, több pénzt nem éri meg kiadni rá!

2016. máj. 17. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Én is rendeltem az ebay-ról és magam cseréltem ki. Van róla videó is a cseréről a youtube-n. Igaz más márka volt de az enyém is 20 000 ft-os tablet. Én is úgy voltam vele ha elb...om akkor se sokat veszítek vele.
2016. máj. 17. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 koemer válasza:
Az enyém is összetört,de én amúgy sem seretem ezt a tapizós módszert,vettem 700-ért egy wifis egeret,és azzal irányítom.
2016. máj. 18. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!