Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Szerintetek melyik éri meg...

Berberus kérdése:

Szerintetek melyik éri meg jobban?

Figyelt kérdés

Van egy dilemmám, hogy most szeretnék valami olyan e készüléket venni (Nem telefont) amit gond nélkül magammal vihetek az hosszú utazásokra is. A gond pedig ott van, hogy laptopom ugyan már van csak egy batár nagy dög tehát az előbbieknek nem felel meg. Hosszas gondolkodás után arra jutottak, hogy valami Tablet féleség lenne a megfelelő csak

És itt térék rá a fő kérdésre, hogy melyik is érné meg jobban venni egy drágább tabletett vagy venni egy 2in1 laptopot (kicsi, könnyű) amit egy laza huszár vágással tabletté lehet alakítani. (Teszem azt egy HP Spectre X2 féleséget)


Ui.: Az alkalmazások telepítését ne hozzátok fel érvként (Ha kérhetem) mert arra úgy is vann program.


Válaszokat előre is köszönöm.



2016. máj. 17. 13:59
 1/2 anonim ***** válasza:

Mind a két megoldást próbáltam.

1. Tablet: külön billentyűzet nélkül komoly munkára (hosszabb szövegek beírására) merőben alkalmatlan. Leglább 10-esnek kell lennie.

2. Kis notebook. Nekem egy ilyen notebookom van, nem mai típus (Thinkpad x61), de 2 GB memóriával (WIN7), kicserélt akkuval kiválóan működik. Ez az igazi hordozható gép.

3. Hibrid. Erről nincsenek személyes tapasztalataim.

Ma már vannak kis könnyű notebookok, szerintem azokból válassz magadnak.

2016. máj. 17. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Használtat itt is találhatsz olcsón:

[link]

2016. máj. 17. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!